Grūtniece piedzīvo šausmīgu atgadījumu dzemdību namā. Var tikai minēt, cik briesmīgi viņa jutās

Ieva dzemdību namā nokļuva otrdien. Tā bija plānota hospitalizācija 37. grūtniecības nedēļā saistībā ar nepareizu augļa guļu. Pēc nepieciešamo formalitāšu nokārtošanas uzņemšanas nodaļā topošā māmiņa tika nogādāta kopējā palātā, kurā bija četras citas grūtnieces.

 

Nepatīkams pārsteigums bija tas, ka pirmajā uzturēšanās dienā dzemdību namā paciente nesaņēma siltu ēdienu. Palātas biedrenes nāca palīgā un iedeva Ievai nedaudz ēdamā.

Lasi arī: Bērnunama iemītniece paliek stāvoklī 14 gados. Viņas apsūdzību dēļ vairāki iestādes darbinieki gandrīz nonāk aiz restēm

Trakākais notika nākamajā dienā, kad visas dzemdību patoloģijas nodaļas palātas pāršalca ārkārtīgs satraukums briesmīgu ziņu dēļ.

 

Kāda no sievietēm blakus palātā aizvadītajā naktī bija piedzīvojusi intrauterīnu augļa nāvi četrdesmitajā grūtniecības nedēļā. Šis notikums ārkārtīgi šokēja Ievu, un viņa nespēja atbrīvoties no nomācošajām domām.

 

Palātas biedrenes jau simto reizi pārrunāja notikušo, lai gan nevienam nebija sīkākas informācijas par notikušo. Ieva mēģināja koncentrēties uz grāmatas lasīšanu, bet viņas domas lidinājās kaut kur tālu prom.

 

– Kāpēc ārsti neveica nelaimīgajai sievietei ārkārtas ķeizargriezienu?

 

– Kā iespējams pārdzīvot tādas bēdas?

 

– Kā nepalaist garām satraucošos simptomus?

 

Ieva attapās tikai pēc telefonsarunas ar vīru Jāni, kurš sniedza sievai uzmundrinošus un sirsnīgus vārdus. Viņš teica, ka kopā ar vecāko meitiņu gaida sievu mājās un ka viss būs labi.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

Pievienot komentāru