Ja viņš dara šīs 8 lietas, tad viņam Tevi it nemaz nevajag, viņam vienkārši ir garlaicīgi

Viņš tev raksta tikai vēlu vakarā

Viņš iet mājās, vēls vakars, pēc pasēdēšanas ar skaistu blondīni, taču viņa neko vairāk nevēlējās. Kam gan viņš rakstīs tad? Tev. Protams, patīkami ka domā par tevi, bet padomā ko tu palaid garām un kas tev paliek aiz muguras nepateikts?

Viņš vairāk runā nekā dara

Vinš tev stāsta, ka gatavs tevis dēļ uz visu, pat nopirkt automašīnu vai dārgu mobilo telefonu. Taču tie paliek tikai vārdi… Pat dāvanas svētkos paliek tikai vārdi.

Viņam nav laika satikties ar taviem draugiem

Viņš ir pārāk aizņemts darbā, bet pārnākot no darba paziņo, ka ir pārāk noguris, lai dotos kaut kur. Trakākais kas var būt ir, ka vīrietis tev paziņo, ka līdz ar to arī tu nedrīksti nekur doties un tev jāpaliek ar viņu mājās.

Viņš uztur sakarus ar bijušajām draudzenēm

Vai viņš sarakstās vai pat sazvanās ar kādu no bijušajām meitenēm? Tas ir liels sarkanais karogs! Tā nav vienkārša apjautāšanās kā iet pa dzīvi, bet gan kas vairāk. Iespējams tu no vari nesaprast, bet tas ir signāls, ka viņam tu neesi nemaz tik ļoti vajadzīga!

Viņš saka, ka skumst pēc tevis, bet tu par to šaubies

Ja tu šaubies par viņa vārdiem, tas nozīmē, ka viņš tev nav vajadzīgs. Ja tu viņam neuzticies, tas var būt rādītājs sliktām attiecībām.

Viņš par tevi atcerās tikai tad, kad kāds ieminās par tevi

Ja viņš var ar tevi nesazināties un nesarunāties vairākas dienas vai pat nedēļas, tad tas nozīmē, ka viņš par tevi nedomā it nemaz.

Viņš vienmēr vaino tevi, ja nesanāk satikties

Ja viņš ir spējīgs visu vainu novelt uz tevi, vai tad tas ir vīrietis? Viņš nav tevis cienīgs, ja ir gatavs tevi pazemot!

Viņš vairāk runā par pagātni nekā nākotni

Viņš mēdz atcerēties jau bijušus notikumus? Tas ir slikti! Tevis cienīgam vīrietim būtu jākaļ nākotnes plāni kopā ar tevi, nevis jāgremdējas paagātnes atmiņās.

 

Avots: soulpost.ru

Spread the love

Pievienot komentāru