3 iemesli kāpēc sieviete krāpj mīļoto pat tad kad mīl viņu

Komunikācijas trūkums

Sievietēm ir ļoti svarīgas sarunas, komunikācija un saziņa ar otru partneri. Viņai ir svarīgi uzzināt kā tev iet, kas tavā dienā interesants atgadījies, viņa vēlas visu uzzināt kas ir ar tevi saistīts.

Nekas nevar izdoties ja jūs savā starpā nerunājiet un nepārunājiet savu dzīvi. Vīrietim ir obligāti dienā kaut reizi jāpajautā sievietei kā viņa jūtas.

Atriebība

Sievietei ir ļoti svarīga garīgā saikne ar savu partneri, ja tā būs sieviete būs laimīga un ar visu apmierināta. Kad saikne pārtrūkst sieviete kļūst greisirdīga, kašķīga un strīdās par visiem sīkumiem.

Atriebība nav īpaši populārs iemesls, taču reizēm gadās arī šādas situācijas. Sieviete vienkārši nolēmusi atriebties vīrietim par kādu pāridarījumu, kuru viņa nespēj aizmirst.

Sekss neapmierina

Nav noslēpums, ka depresiju un stresu nomierināt ar kaislīgu seksu, taču ko darīt ja sekss neapmierina? Ja sievietes dzīvē trūkst kaislīga un romantiska seksa, tad tas varētu būt iemesls krāpšanai.

Vīrieši parasti sūdzas, ka viņiem ir par maz seksa, taču sievietei vairāk interesē nevis cik bieži ir sekss, bet kāds ir sekss. Kļūda ir tajā, ka vīrietis uzskata, ka viņa sieva, trīs bērnu māte vairs nevēlas kaislīgu pusaudžu seksu.

Tā ir kļūda! Viņa vēlas un kā vēl!

 

Avots: soupolst.ru

 

Spread the love

Pievienot komentāru