3 zodiaka zīmes, kuras ir gatavas pārkāpt noteikumus pat policistiem redzot

Auni var būt ļoti pārsteidzoši, jo zem pievilcīgās, pavedinošās liesmas slēpjas īsts vulkāns. Ja pret to izturas ar cieņu un, ievērojot visas Auna iekšējās būtības (lasi- vulkāna) vajadzības, tad tas visticamāk mierīgi šņāks un, kā ierasts, turpinās mudināt Aunu doties uz priekšu, taču, ja šī būtība tiks pamesta novārtā, ja nebūs nekā, kā dēļ vērts sirdij pukstēt straujāk- vulkāns kļūs nikns, tāpēc izvirdums un ierasto noteikumu pārkāpšana, garantēta.

Strēlnieks

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji draudzējas ar galvu, bet ne ar to daļu, kas atbild par morāli un ētiku. Tas nav pārmetums, bet gan kompliments. Pateicoties šai īpašībai, Strēlnieki bieži vien var dabūt gatavi to, ko citi nevar. Viņi izdomās risinājumu vienmēr un kāda gan starpība, pa kuru ceļu viņš nonāk pie mērķa? Strēlniekam pasaule ir draugs, nevis bīstams ienaidnieks, tāpēc viņš bieži vien var pārkāpt robežas un noteikumus- gan attiecībās, gan draudzībā, gan darījumos.

Lasi vēl: Kā čurā sievietes Indijā – es gandrīz prātā sajuku, kad ieraudzīju!

Viņš ir labs draugs un nekad nenodos, nepievils, taču tajā pašā laikā labprāt deķi velk uz savu pusi (kas tikai parāda viņa apsviedīgumu). Tā kā viņi ātri vien nodibina jaunus kontaktus un visur spēj justies ērti, tad bieži vien var gadīties situācijas, kur tiek pārkāpta senā, labā paruna- „jūties, kā mājās, bet uzvedies- kā ciemos”. Tikai šī paruna nav jāattiecina uz ciemos iešanu, bet gan dzīvi kopumā.

Skorpions

Ja šīs Zodiaka zīmes pārstāvji kādreiz pārkāpj noteikumus, tad to dara tikai tādēļ, ka citādāk nevarēja. Skorpioniem ir savi principi un patiesības, kurās viņi nekaulējas un paliek pie sava. Ja ir jālikvidē kādas situācijas sekas, tad viņi mērķa un idejas vārdā var pārkāpt noteikumus. Skorpioniem ir nepieciešama intensīva emocionālā pasaule, lai gan visbiežāk viņi dara tieši pretējo- cenšas to pieklusināt. Ja Skorpions sāk atraisīt savu iekšējo būtību un apzinās paša varu pār savu dzīvi, tad viņam nav vajadzīgi noteikumi- viņš tos rada, tāpēc nav, ko pārkāpt.

Tie, kas ir viņa dzīvē- vai nu aiziet, vai to pieņem. Viens ir skaidrs – Skorpions neatkāpjas no saviem nodomiem un patiesajām vēlmēm, tāpēc ir īsts cīnītājs. Ja dzīves sākumā viņš pārkāpa noteikumus sāpju dēļ, tad tagad viņam tas vairs nav nepieciešams- neviens nesāpina Skorpionu, jo viņš zina, ka pats rada savu dzīvi un var mainīt to, kas nepatīk- mīlošā veidā.

 

Spread the love

Pievienot komentāru