3 zodiaka zīmes, kuras ir spējīgas savus mīļos sāpināt līdz sirds dziļumiem

SKORPIONS

Nejauks viņš ir pret tiem, kuri viņam kaut ko sliktu ir nodarījuši, taču pret saviem vistuvākajiem Skorpions tāds nav (vismaz tā viņam šķiet). Tomēr diezgan bieži Skorpioni, pašiem sev nemanot, pasaka kaut ko tik aizvainojošu un asu, ka ir grūti neapvainoties. Skorpions savus mīļos cilvēkus pazīst vislabāk, tāpēc zina, kur dzelt, lai sāpētu visvairāk. Kad paši jūtas aizvainoti, apkārtējos var ignorēt vai uzvesties tā, it kā viņi viņam neko nenozīmētu. Paši tuvākie var teikt, ka jau ir pieraduši pie viņa rakstura.

Lasi vēl: Sievietes! Ja jūs apprecēsiet šo zodiaka zīmes vīrieti, tad jūs ļoti ātri izšķirsieties…

LAUVA

Kaut arī viņš ir dāsns un interesants cilvēks, apkārtējos var sāpināt viņa egoisms. Turklāt, Lauvām ir problēmas ar saprašanu, ka kādu tik tikko ir sāpinājušas vai aizskārušas. Tad kad mīļotais cilvēks maina attieksmi, un sāk viņu ignorēt, Lauva ir nesaprašanā. Viņiem ir jāiemācās saprast, ka nereti viņa teiktais apkārtējos var patiešām sāpināt, un, ja kaut kas patiešām nav kārtībā, tad saņemties un atvainoties, lai arī cik grūti tas nebūtu.

Lasi vēl: Šī iemesla dēļ es atļāvu savam vīrietim gulēt arī ar citām sievietēm….

AUNS

Auniem nav raksturīgi domāt pirms runāšanas, viņš saka visu, kas uz mēles. Auni ir ātri un impulsīvi. Ātri sadusmojas un ātri atmaigst, tomēr bieži vien savā emociju iespaidā var pateikt ko tādu, kas mīļoto cilvēku aizskar līdz sirds dziļumiem! Var gadīties, ka Auns nemaz neatceras to, ko ir pateicis, jo visai ticams, ka to nemaz tā patiesībā nav domājis. Taču Auni ir sirsnīgi, mēģinās atvainoties un labot situāciju, bet ne uzreiz. Sākumā mazliet uzgaidīs, un tikai tad rīkosies.

Spread the love

Pievienot komentāru