37 gadus vecais vīrietis lūdza 19 gadus vecu meiteni precēties. Bet noteica stingrus noteikumus

Kirils strādāja par vadītāju celtniecības uzņēmumā, pastāvīgi ceļoja komandējumos, un viņa sēdēja un baroja bērnu, nejautājot, ko viņš tur dara. “Patriarhālā idille”.

Manuprāt, šādas attiecības, protams, nekādā gadījumā nebūs harmoniskas un novedīs pie pilnīgas vienaldzības vienam pret otru un, iespējams, arī uz šķiršanos. Kāpēc?

Vīrietis uzskata, ka, ja viņš ir atbildīgs, tad sievai ir pienākums viņam pilnībā pakļauties. Tā ir saimnieka un verga, bet ne līdzvērtīgu partneru nostāja, no kuriem katram ir tiesības interesēties par otra dzīvi un paļauties uz uzmanību un palīdzību savos jautājumos.

Diemžēl “patriarhālā ģimene” nav tāda, kā daudzi to iztēlojas. Tādā ģimenē nav tikai  atbildīgais vīrietis, un sieviete, kura iedvesmo. Tur slēpjas kas daudz vairāk. Tādā ģimenē pilnīgi vai daļēji sieviete ir nekas, viņai nav tiesību, un nav svarīgi, ko viņa vēlas un kādas emocijas viņai ir.

Es negribu tagad te būt sieviešu advokāts, un stāstīt, ka nabaga meitenes tiek terorizētas, nē. Tas rada problēmas pašam vīrietim. Pastāv nemaināma patiesība: ja vīrietis neklausa sievieti, viņš sāk ciest. Viņš meklē mīļākās, lieto alkoholu un galu galā sevi iznīcina. Vai iznīcina ģimeni. Vai arī visi kopā.

Tāpēc nekādi skarbie apstākļi un mēģinājumi aizliegt sievietei izteikt emocijas un lūgt uzmanību nenovedīs pie vīrieša laimes.

Lasi arī: Kāds izvērtās Kristīnes liktenis, kura 20 gadu vecumā adoptēja 5 savus brāļus un māsu

100% gadījumu, kad klientu pie manis vēršas ar “izdegšanas” problēmu vai  “intereses zaudēšanas par ģimeni” problēmu, tas izpaužas faktā, ka vīrietim sievietei nerūpēja un viņš atrada kādu citu. Un tā ir paša vīrieša atbildība un vaina…

 

 

Attiecību psihologs Pāvels Domračovs

 

Avots: dzentlmenis.lv

Spread the love

Pievienot komentāru