Arī Donalds Tramps ir paziņojis nepatīkamas ziņas visai pasaulei …

Ja iepriekš Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps par situāciju īpaši nopietni nerunāja, tad šoreiz ir pienācis tas laiks, kad situācija ir kļuvusi gana nopietna. Tieši šī iemesla dēļ viņš ir sācis nopietni runāt par konkrēto situāciju Amerikā un visā pasaulē kopumā.

Amerikas Savienotajās Valstīs ar Koronavīrusu Covid – 19, nu jau ir inficējušies vairāk nekā 300 000 cilvēku un skaits diemžēl turpina ļoti strauji kāpt. ASV prezidents Donalts Tramps jau ir paziņojis, ka tieši nākamajās nedēļas būšot pašas smagākās, raksta LA.LV

Diemžēl, būs daudz nāves gadījumu,” sestdien 4. aprīlī Baltajā namā izteicās Donalds Tramps, norādot, ka situācija tik tiešām ir kļuvusi ļoti nopietna. Tomēr kā vienmēr, viņš centās uzsvērt, ka Amerikas Savienotajām valstīm jau pavisam drīz ir jāatgriežas normālā darba režīmā, tomēr neminēja konkrētus laikus, kad reāli tas varētu notikt.

Lasi arī: Skolas meitenes izsmēja apkopēju, taču viņš izplānoja briesmīgu veidu, kā viņām atriebties!

Amerikā līdz šim brīdim no Koronavīŗusa slimības ir miruši jau aptuveni 8500 cilvēku un šis skaits ļoti ātri turpina kāpt. Tāpat pašlaik ASV tikuši reģistrēti aptuveni jau 25% no visā pasaulē apstiprinātajiem inficēšanās gadījumiem, lai gan jāņem vērā fakts, ka ne visur Koronavīrusa testi bijuši vienlīdzīgā daudzumā.

Avots

Spread the love

Pievienot komentāru