Kas izraisa vēzi? 10 lietas, kas var izraisīt vēzi! Kādēļ par to nerunā vairāk?

Dezodorantu un antiperspiranti, kuru sastāvā ir alumīnijs

Lielākā daļa krūts vēža gadījumu rodas tieši padušu zonā, un tas viss tikai tādēļ, ka izmantojam dezodorantus, kuru sastāvā ir alumīnijs. Iesakām izmantot organiskos vai pašu pagatavotos dezodorantus.

 

Toksiska kosmētika

Āda ir mūsu vislielākais orgāns, kuru mēs nemitīgi apstrādājam ar dekoratīvo kosmētiku, kuras sastāvā ir nafta un akmeņogļu darva. Caur ādu šīs ķīmiskās vielas ļoti ātri nokļūst asinīs, radot lielisku vietu, kur attīstīties vēža šūnām. Sāciet lietot dabīgu vai mājās pagatavotu kosmētiku, tādā veidā novēršot risku saslimt ar vēzi.

 

Ģenētiski modificētas sojas pupiņas un kukurūza

Lielākā daļa sojas pupiņu Amerikā ir ģenētiski modificētas. Tieši šī iemesla dēļ, ja jums patīk, piemēram, sojas piens, iesakām tā vietā lietot kaut ko citu.

Sojas piena sastāvā ir hemaglutinīns – viela, kas sarecina eritrocītus. Turklāt soja palielina estrogēna daudzumu. Labāk pērciet savu iecienītāko organisko pienu (govs, rīsu, auzu…)

 

Mākslīgie saldinātāji

Aspartāms – galvenā mākslīgo saldinātāju sastāvdaļa, kas patiesībā ir pārpalikums no ģenētiski modificēta baktērijas, kas atrodas zarnu traktā. Šo sastāvdaļu iespējams atrast teju katrā košļājamajā gumijā, medikamentos un daudzos pārtikas produktos.

Turieties no šīs vielas labāk pa gabalu. To iespējams aizvietot ar kviešu iesalu, kļavu sīrupu, medu vai bioloģisko cukuru.

Lasi vēl: “Vēža patiesā seja” Tēvs dalās ar sirdi plosošiem attēliem,kā viņa 5g vecā meita cīnas ar vēzi

Fluorēts ūdens

Fluors nav minerālviela, kuru iespējams tā vienkārši sastapt dabā. Ar tā palīdzību tiek attīrīts trubās esošais ūdens. Patiesība ir tāda, ka fluors piesārņo ūdeni, jo iztīrīt tas prot tikai mūsu organismu no visām nepieciešamajām minerālvielām, tādā veidā novājinot imunitāti. Sniedziet priekšroku avota ūdenim!

 

Kas izraisa vēzi: Medikamenti un vakcīnas

Atrodiet labu un uzticamu ārstu, kurš sniegs noderīgu ieteikumus veselīga dzīvesveida uzturēšanā un palīdzēs, iesakot labus un nekaitīgus veselības problēmas risinājumus.

Cik vien iespējams, turieties pa gabalu no medikamentiem, kurus ražo visiem labi zināmi farmācijas uzņēmumi, jo viņu galvenais mērķis ir peļņa, tādēļ viņi dara visu, lai to saglabātu.

Protams, bieži nav alternatīvas plaša patēriņa medikamentiem. Tomēr, parasti, kā likums ir tas, kad farmācijas uzņēmumu zāles jālieto tikai tad, kad tiešām vajadzīgas, nevis aiz pieraduma un . Rietumu valstīs tā ir liela problēma (sevišķi ASV) – daudzi cilvēki ir “uzsēdināti” uz dažādiem medikamentiem un antidepresantiem, kas, varbūt, īstermiņā palīdz, bet ilgtermiņā rada lielas problēma veselībai.

 

Mākslīgās pārtikas krāsvielas, konservanti un piedevas

Teju katra mākslīgā pārtikas krāsviela tiek izstrādāta laboratorijās. No pārlieku lielā konservantu daudzuma mūsu organisma šūnas teju smok nost, rezultātā pārvēršoties par vēža šūnām. Izmantojiet dabīgus produktu, kas vienlaikus ir arī dabīgās krāsvielas – dārzeņi, augļi, pupiņas, zirņi utt. Nepērciet jau gatavu ēdienu konservos vai burciņās.

 

Kas izraisa vēzi: Komerciālās ziepes, šampūni, pastas, krēmi

Vēlreiz atgādinām – viss, ko smērējat uz savas ādas, nonāk pa taisno asinīs! Smaržas, krāsvielas, dzīvnieku izcelsmes produkti un citas pēc sastāva aizdomīgas vielas var izraisīt vēzi. Pagatavojiet šos produktus paši vai pērciet tiešām dabīgus materiālus, kas darināti no dabīgām izejvielām. Ir tāds teiciens “Nesmērējiet uz sejas ko tādu, ko nedrīkst apēst”.

Avots: fithacker.ru

Spread the love

Pievienot komentāru