Reiniks par vakcinēšanos: Te nav baisi sliktāk kā citur Eiropā

Kāda sieviete vārdā Agnese stāsta, ka Francija paziņoja, ka ielaidīs valstī tikai vakcinētus britus un amerikāņus un pat negatīvi Covid-19 nederēs. Savukārt vakcinēti eiropieši jau no 9.jūnija varēs brīvi ieceļot Francijā. Kā viņa raksta – nav Covid-19 potes, iebraukšana Francijā liegta.

“Ir baigi stilīgi bļaustīties, ka tikai Latvijā ir traki un idiotiski likumi. Šodien Tērvetē pie veikala netīšām noklausījos arī tādas atziņas. Bet te mana družka ziņo no Monako/Francijas. Mums te nekas nav baisi sliktāks kā citur Eiropā,” raksta Reiniks.

Kā ziņots, Ministru kabinets nolēma grozīt Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, paredzot, ka visi individuālo pakalpojumu sniedzēji, kuru darbība ir ierobežota, no 1.jūnija var atsākt darbu, ja būs vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19.

Veselības ministrija iepriekš atzīmēja, ka cilvēkiem, kas nav vakcinējušies, drošības pasākumi tiks pakāpeniski mazināti atbilstoši iepriekš lemtajam un krītoties saslimstības līmenim.

Savukārt no 15.jūnija cilvēki, kuri būs vakcinējušies pret Covid-19 vai to pārslimojuši, varēs piedalīties publiskos pasākumos, apmeklēt kafejnīcas, kino un teātra izrādes, koncertus, klubus un saņemt citus līdzīgus pakalpojumus, nelietojot sejas maskas un neievērojot divu metru distanci.

Lasi arī: Indijā vīrs pirmo reizi ieraugot savu jauno sieviņu nobālēja un ar pretīguma sajūtu paziņoja par šķiršanos

Kā informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale, lai šādus pakalpojumus sniegtu, arī visu kultūrvietu darbiniekiem būs jābūt vakcinētiem vai vīrusu pārslimojušiem. Papildus pasākumu organizatoriem būs jānodrošina kontrole, lai tajos neielaistu apmeklētājus, kas neatbilst minētajām prasībām.

Cilvēki, kuri būs vakcinējušies pret Covid-19 vai to pārslimojuši, no 15.jūnija varēs apmeklēt sporta klubus, tostarp arī baseinus, gan trenējoties individuāli, gan apmeklējot grupu nodarbības.

Spread the love

Pievienot komentāru