Šo meiteni vecāki visu mūžu nelaiž ārpus mājas viņas skaistuma dēļ; Viņa atklāj savas dzīves detaļas!

2

Viņa stāsta: “Kosmētiskās korekcijas ir nepieciešamas tikai tiem indivītiem, kuriem ir nopietni, redzami defekti uz sejas vai ķermeņa.”

“Uzaugot, mani vecāki mani audzināja kā princesi un nekad neļāva man iet ārā, doties uz randiņiem, principā nekādu normālas, ikdienišķas aktivitātes,” viņa piemetina.

Lasi arī: Patiesas mīlas stāsts! “Bārbija” iemīlas un apprec vienkāršu vīru!

 

7

“Tā rezultātā, neesmu gatava īstajai dzīvei– esmu kā dzīva lelle. Kopš es biju maza, mani vecāki ir veidojuši manu stilu kā bārbijai. Esmu priecīga, ka viņai līdzinos. Bārbija ir meiteņu elks visā pasaulē.”

5

Andželika apgalvo, ka viņai nekad nav bijušas plastiskās operācijas, viss viņas ķermenis ir dabīgs. Viņas vecāki liek viņai aktīvi nodarboties ar sportu un vingrot, lai saglabātu un uzturētu perfektu ķermeni, kas ir redzams katrā fotogrāfijā. Viņas vecāki kontrolē visus meitas dzīves aspektus, sākot ar drēbēm līdz pat viņas dienas plāniem.

3

Bet tagad, kad viņa ir sasniegusi 26 gadu vecumu, Andželika cer doties ārpus mājām bez “aizsardzības” un izsekošanas.

Lasi arī: Patiesas mīlas stāsts! “Bārbija” iemīlas un apprec vienkāršu vīru!

Viņa stāsta: “Mani vecāki mani ir turējuši stikla pilī visu manu dzīvi, ceru, ka beidzot spēšu izkļūt. Nekad nav par vēlu, lai sāktu neatkarīgu, patstāvīgu dzīvi.”

1

Avots: trendingnewsportal.net

Spread the love

Pievienot komentāru