Vecums, kādā katrai zodiaka zīmei ir lemts apprecēties

VĒRSIS

Vērši, atšķirība no Auniem, lēmumus pieņem ar lielu apdomāšanos un ir bezgala pacietīgi, tāpēc apprecas salīdzinoši vēlu. Var gadīties, ka neapprecas vispār.

DVĪŅI

Dvīņi dievina attiecības, taču baidās no garlaicības. Izvēlas precēties vēlu, jo uztraucas, ka attiecības pēc kāzām varētu kļūt vienmuļas un neinteresantas.

VĒZIS

Vēži parasti ir sajūsmā par šo ideju vien, tāpēc par kāzām sāk domāt visai agri. Dažus no precēšanās attur pārāk ciešās attiecības pašam ar saviem vecākiem, tāpēc, lai nezaudētu kontaktu ar viņiem, visu precēšanās procesu paildzina.

LAUVA

Lauva ir tas cilvēks, kurš dod priekšroku ilgstošām attiecībām, taču tai pat laikā vēlas izbaudīt jaunības gadus uz pilnu klapi. Jāatzīst, ka Lauvas ir ļoti izvēlīgas, tāpēc īstā partnera atrašana aizņem vairākus gadus.

JAUNAVA

Neskatoties uz to, ka Jaunavas spēj darīt vairākus darbus reizē, un precēšanās agrā vecumā šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem pat piestāvētu, viņi ir vairāk tendēti sasniegt savus mērķus izglītībā un karjerā, un tikai tad domāt par precēšanos. Parasti no 25 līdz 30 gadu vecumam.

SVARI

Viņi var būt pārņemti ar ideju par precēšanos, taču viņiem ar to labāk nesteigties. Sākumā ir jāiepazīst pašam sevi, un tikai tad tu vari būt gatavs iepazīt otru. Ja viss izdodas, tad šis process var norisēt daudz straujāk, kad laulības dzīvē tu iepazīsti ne tikai otru, bet arī pats sevi.

SKORPIONS

Skorpions var izskatīties ļoti pārliecināts par sevi, taču viņam ir daudz problēmu ar pašpārliecinātību, kuras vēlāk visai negatīvi ietekmē attiecības. Viņš baidās tikt pamests un sāpināts. Kaut arī doma par precēšanos viņam galvā var iešauties jau pirmajā randiņā, realizējas tā tikai pēc ilga laika.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks pēc brīvības tiecas vairāk nekā Ūdensvīrs. Ja abiem ir līdzīgs skatījums uz dzīvi, tad kāzas var notikt agri – līdz 25 gadu vecumam, tomēr, ja Strēlnieks nejūtas gatavs, tad šis process var ieilgt.

MEŽĀZIS

Mežāži ir atbildīgi cilvēki, tāpēc precēšanās un bērnu dzemdēšana agrā vecumā viņiem pat piestāv. Diemžēl, Mežāži nereti ir tendēti uz karjeras veidošanu, tāpēc šis process ieilgst. Neskatoties uz to, no viņiem iznāk lieliski vīri un lieliskas sievas, kas ir lieliski vecāki savam atvasītēm.

ŪDENSVĪRS

Viņi teju alkst pēc brīvības, tomēr, pārsteidzošā kārtā, kad atraduši savu īsto un vienīgo, viņiem šī vēlme mazinās un attiecības vairs nekļūst par pienākumu, bet gan par ko tādu, kas viņam nozīmē patiešām daudz. Lielākā problēma varētu būt šī īstā un vienīgā atrašana…

ZIVIS

Zivis dzīvo savā mazajā iedomu pasaulē, kas šķiet jauki un mīlīgi, tomēr pēc ilgāka laika tas var sagādāt lielākas problēmas, kad kā no pasakaina sapņa nākas pamosties realitātē. Zivīm pavisam noteikti nevajadzētu steigties ar precēšanos, pretējā gadījumā šķiršanās ir garantēta.

 

Spread the love

Pievienot komentāru