Vestards Šimkus asi reaģē uz sava vārda atrašanos pandēmijas skeptiķu sarakstā

“Šīs vakcīnas nepasargā no saslimšanas un letāla iznākuma. (statistika un pētījumi apliecina, ka vakcinētiem cilvēkiem , atkarībā no vecuma grupas ir desmit līdz 20 reizes mazāka iespējamība tikt hospitalizētam, vai nomirt no COvid-19 sekām – portāla piezīme)! To ražotāji atbildību par blaknēm neuzņemas, un šo vakcīnu klīniskie pētījumi nav pabeigti, faktiski padarot tās par eksperimentālām, bet visu šo globālo vakcinācijas projektu – par eksperimentu, kura veicēji patur tiesības neatbildēt par tā iznākumu. Ja vārds “eksperimentāls” kādam šajā kontekstā šķiet pārāk pikants, esiet laipni aicināti lietot kādu citu. Lietas būtību tas nemaina.

Cilvēki, kuri izliekas neredzam līdzības starp patlaban notiekošo un tiem 20. gadsimta vēstures notikumiem, kuri noveda pie lopu vagoniem un rindām uz “dušu”, ir cilvēki, kuriem, acīmredzot, nebūtu īpašu iebildumu to atkārtot mūsdienās, vēršoties pret saviem oponentiem.

 

Tādējādi arī pats šī saraksta izveides fakts ir spilgts piemērs tam, par ko es savā pirmskoncerta uzrunā brīdināju. Protams, šis vēl nav saraksts nevēlamo personu nosūtīšanai pie “baltajiem lāčiem”. Un tieši tāpēc mēs nedrīkstam par šāda vēsturiskās līdzībās balstīta nākotnes scenārija iespējamību nebrīdināt un neatgādināt publiski, kamēr to vēl var un drīkst darīt. Lai vēl tik drīz nepienāktu tā diena, kad par to runāt un brīdināt jau būs par vēlu.

Šajā sarakstā ir vairāki ļoti cienījami un gudri cilvēki (tostarp – arī medicīnas nozares speciālisti), un ir patiesi pagodinoši, ka esmu uzskaitīts līdzās viņiem.

Lasi arī: Izplatīta svarīga ziņa visiem saziņas aplikācijas WhatsApp lietotājiem

Protams, ka tur ir minēti arī daudzi, ar kuriem es nekad neesmu kāpis, nekāpju un nekāpšu “vienā laivā”, jo par viņu patiesajiem nolūkiem man kā nacionālkonservatīvam neatkarīgas Latvijas Republikas patriotam nav nekādu ilūziju. Tie ir cilvēki, kuri apkārt valdošo vājprātu un netaisnību cenšas izmantot savu politisko un Krievijas ģeopolitisko mērķu labā,” tā mūziķis.

Pianists ierakstā uzskaitīja, kas viņam ir līdz šim zināms par vietnes “Covidgudrie.com” izveidotājiem.

“Pirmā – viņi ir ģļēvuļi, kas savus vārdus un uzvārdus slēpj, cenšoties kurināt naidu pret konkrētiem citādi domājošiem cilvēkiem. Un tas notiek laikā, kad arī valdošā elite īstenā nacisma un komunisma tradīcijā nemitīgi norāda uz lielu sabiedrības grupu kā “pie visa vainīgiem.

Otrā – katras individuālās “lietas” atspoguļojuma stils ar “Aktivitāšu” un “Saistīto personu” sadaļām liecina par dziļu un patiesu gara radniecību, kādu šīs “kartotēkas” autori izjūt pret saviem ideoloģiskajiem priekštečiem (interesanti, ka, manā gadījumā, ir izpalikusi “Saistīto personu” sadaļa, jo allaž cenšos runāt tikai savā vārdā).

Un trešā – viņiem ir acīmredzams fetišs attiecībā uz vairākus gadus vecām portretbildēm ar zemu izšķirtspēju, jo tieši tādas šajā vietnē ir daudzas no tur aplūkoto personu fotogrāfijām. Iespējams, ka tas ir kāds sevišķi “gudrs” paņēmiens, kā radīt atsvešinošu neomulības un baisuma auru ap konkrētā “tautas ienaidnieka” seju,” rakstīja Šimkus, nobeigumā piebilstot, ka nav vakcinējies, taču neuzskata sevi par vakcīnu noliedzēju.

Spread the love

Pievienot komentāru