10 smagi un nomācoši simptomi , kas liecina, ka Jums ir bijis `Klusais insults` un drīzumā sekos otrs

Balansa zaudēšana / grūtības staigāt

Negaidītas sajūtas, vispārējs vājums un lēnums ar augšējās un apakšējās ekstremitātēs var norādīt insultu. Dažiem slimniekiem izjust paralīzi un sabrukumu. Paralīze ir kopīga pazīme insultam, un tas noteikti prasa medicīnisko palīdzību. Lūk labs pārbaudījums šim simptomam. Atveriet savas rokas platāk ar plaukstām uz augšu, un turiet tās šādā stāvoklī 10 sekundes. Ja viena no jūsu rokām krīt, jūsu muskuļi ir vāji.

Sāpes sejā(vienā pusē)

Insults ne vienmēr ir kopā ar sāpēm, bet, ja jūs jūtat pēkšņas sāpes dūrienus jūsu ekstremitātēs vai vienā pusē no jūsu sejas, jums var būt darīšana ar insultu diezgan drīz.

Galvassāpes un migrēna

Tas ir biežs insulta simptoms . Zinātnieki ir atklājuši, ka 588 no saviem brīvprātīgajiem, kam bija insults ar asām galvassāpēm bija jauni cilvēki, kuri bieži saskārās ar migrēnu. Pētījumi liecina, ka tas biežāk ir sievietēm.

Sejas paralīze

Tas ir viens no visbiežākajiem insulta simptomiem, un parasti tikai ir paralizēta viena sejas puse.

Nogurums

Saskaņā ar pētījumiem, sievietes bieži saskaras ar nogurumu, apjukumu, un dezorientāciju, kas tā nav gadījumā ar vīriešiem. Katrs no tiem ir skaidra insulta pazīme.

Žagas

Šīs agrīnais simptoms ir biežāk sievietēm. Insults uzbrūk elpošanas centru smadzenēm un līdz ar to izraisa žagas.

Lasi arī: 9 gadus pēc kāzām šis pāris atrada vēl vienu neattaisītu dāvanu

Nespēja noķert elpu/trīsas

Pēkšņs elpas zudums un apgrūtināta elpošana bieži ir sastopamas insulta slimniekiem.Notiek sirds aritmija , kā rezultātā rodas skābekļa trūkums.

Spread the love

Pievienot komentāru