Aleksandrs Šeps izteicis prognozes par gaidāmo veiksmi 2022. gadā, balstoties pēc dzimšanas mēneša, kurā esat dzimis

Aprīlis

Būs interesants gads. Priekš jums tas būs spoguļgads. Tas nozīmē, ka jūs paši varēsiet sevi padarīt par patiešām veiksmīgu cilvēku.

 

Maijs

Tīģera gadā jums gaidāma īsts finansiālas peļņas pieaugums pie nosacījuma, ka jūs pārstāsiet pieķerties pagātnei. Ejiet uz priekš un veiksme jūs nepametīs.

 

Jūnijs

Veiksme būs kopā ar jums visu gadu, ja nodarbosieties ar garīgām praksēm. Jūs esat pilnībā nobrieduši šim solim. Nelieciet vilties Augstākajiem spēkiem, un arī viņi neliks jums vilties.

 

Jūlijs

Jums šajā gadā gaidāmas liktenīgas tikšanās. Iespējams, jūs iepazīsieties ar cilvēku, kurš izmainīs jūsu dzīvi pilnīgi citā virzienā. Neizvairāties no pasākumiem un nebēdziet no jauniem cilvēkiem. Pasaule jūs apskaus, ja dosiet tai iespēju.

 

Augusts

Veiksmīgs laiks – pavasaris. Pacentieties nepalaist garām šo laiku un ieklausieties labos padomos no apkārtējiem.

 

Septembris

Tīģera gadā jums ir ieteicams nodarboties ar privāto dzīvi, jo šīs darbības pavadīs veiksme. Ļaujiet sev iemīlēties senā paziņā vai pilnīgi jaunā cilvēkā.

 

Oktobris

Novediet ikvienu lietu līdz galam, un veiksme jūs nepametīs jaunajā 2022. gadā.

Lasi arī: Kādu vīrieti jūs esat pelnījušas balstoties uz dzimšanas mēnesi

Novembris

Piedodiet pat tiem, kuriem piedot ir ļoti grūti. Bauslis – netiesājiet un jūs netapsiet tiesāti – būs jūsu personīgais veiksmes pavadonis visa gada garumā.

 

Decembris

Veiksmīgs laiks – rudens. Ikviena jauna lieta, ko uzsāksiet, jums būs veiksmīga. Bet kā tā beigsies, parādīs laiks.

 

Spread the love

Pievienot komentāru