Basketbola valstsvienības spēlētājus aizsargās Latvijā izveidotais sporta aizsargekipējuma zīmols “Gamepatch”

Biedrība “Latvijas Basketbola savienība” noslēgusi sadarbības līgumu ar funkcionālo sporta apģērbu ražotāju “Gamepatch”.

Latvijas vīriešu un sieviešu valstsvienību spēlētāji 2022. un 2023.gada sezonā izmantos unikālos “GamePatch” ķermeņu aizsargus, kam ir izcilas ķermeņa pielāgošanās īpašības un ļoti laba trieciena absorbētspēja.

“GamePatch” produktos inovatīva tehnoloģija apvienota ar augstākās klases materiāliem, kas nodrošina izcilu aizsardzību un komfortu sportistiem. Produkti izstrādāti sadarbībā ar valstsvienības spēlētāju Kristapu Porziņģi.

Kristaps Porziņģis: “Ikvienam sportistam ir svarīgi uz laukuma justies droši un pārliecinoši. Es ieguldu lielu darbu stiprinot savu ķermeni, taču papildus drošību dod arī pareizi izvēlēts ekipējums. “GamePatch” izstrādātais aizsargekipējums spēj pasargāt spēlētājus no neveiksmīgām sadursmēm, kritieniem un traumām, tāpēc šāda veida produkti kļūs arvien nozīmīgāki. Turklāt, spēlējot Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), kur pieaug ātrums un fiziskā spēle, ir daudz spēlētāju, kuri ikdienā jau izmanto šāda veida produktus. Esmu priecīgs, ka arī izlases spēlētājiem būs iespēja lietot “GamePatch” produktus un pārliecināties par to efektivitāti laukumā.”

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības tuvākais mērķis ir pirmo reizi Latvijas basketbola vēsturē kvalificēties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, kas 2023.gada rudenī notiks Japānā, Indonēzijā un Filipīnās, savukārt sieviešu valstsvienībai ir ļoti labas izredzes kvalificēties 2023.gada Eiropas čempionāta finālturnīram.

Abas komandas cīnīsies par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Spread the love

Pievienot komentāru