Bezzubova slepkavība: aizturētas un apcietinātas vairākas personas

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas, paziņojumā masu medijiem informē Valsts policija.

Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna.

Bezzubova slepkavībā izmantotā automašīna naktī atrasta sadegusi Mežaparkā
izmantotā automašīna “BMW X5” aizvadītajā naktī atrasta sadegusi Mežaparkā, apliecināja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Lasi arī: Bezzubova draugi stāsta ko domā par viņa nonāvēšanas motīviem

Pirmā versija

Uzreiz pēc slepkavības policija pieļāva, ka Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, vienlaikus uzsverot, ka Valsts policija izmeklē arī citas versijas.

VP priekšnieks Armands Ruks slepkavības dienā žurnālistiem pastāstīja, ka slepkavībā varētu būt iesaistītas vismaz trīs personas, kuras uz Bezzubovu raidīja lodes no automātiskā ieroča, vīrieti no sākuma smagi ievainojot, taču viņš spēja turpināt ceļu, radot sadursmi ar noziedznieku automašīnu.

 

Šķir otru lapu, lai nosakidrotu, ko policija paveikusi pēdējā laikā šajā lietā

Spread the love

Pievienot komentāru