Diāna Gurckaja – fotosesija bez brillēm, kā tas bija

Būtu muļķīgi noliegt, ka nekad neesat domājuši par to, kā Diāna Gurcka izskatās bez tumšām brillēm. Ja mēs visu laiku redzam šo aksesuāru uz cilvēka sejas, tad mēs sākam to uzskatīt par kaut ko svešu, mēs vēlamies no tā atbrīvoties un ieraudzīt cilvēka seju bez brillēm.

Starp citu, Diāna pārāk daudz neslēpj savas acis zem saulesbrillēm. Internetā ir pieejamas daudzas zvaigznes fotogrāfijas, kurās viņa redzama bērnības vecumā.

Mūsu stāsta varone no mazotnes uzstājas uz skatuves, viņa iemācījās spēlēt klavieres. Viņa nekad nebija nobijusies no sabiedrības.

LASI VĒL: Pugačovai kļūt par māti palīdzēja pašas meita. Internetā sacēlies skandāls!

Lai gan ap Gurcku klīst daudz baumu, patiesībā viņa ir akla un nevis vājredzīga. Par viņas aklumu uzzināja agrā bērnībā: pēc tam, kad istabā pārvietoja mēbeles, mazulis izkrita no gultas. Tajā brīdī vecākiem bija aizdomas, ka ar bērnu kaut kas nav kārtībā.

Sieviete mēģina valkāt platas brilles, kas labi sedz viņas seju, pat sānos. Tiesa, dažreiz caur objektīviem jūs joprojām varat redzēt viņas acis (it īpaši, ja notiek pāreja no tumsas uz gaismu).

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Spread the love

Pievienot komentāru