Grūtos dzīves brīžos sakiet sev šīs piecas frāzes

Dzīve sagādā grūtības pilnīgi ik vienam, turklāt pat bez brīdinājumiem…

Iegrimstot dažādos darbos,
Neskrien pa džungļiem kā pētnieks,
Nebēdā, ka visur neesi ticis
Jo iespējams, ka tas “Titāniks”, kas garām ir sprucis
/Igors Gubermans/

Lasi vēl: Psiholoģisks noslēpums kā mīlēt viens otru mūžīgi
Diemžēl dzīve mūs ar saviem pārbaudījumiem sagaida bez jebkādiem brīdinājumiem, turklāt bieži vien tik pēkšņi, kas tas spēj mūs izsist no līdzsvara. Mēdz gadīties tā, ka šādos brīžos nespēj palīdzēt pat pašu tuvāko un mīļāko cilvēku atbalsta plecs. Agri vai vēlu viss tomēr nokārtojas uz labo pusi, taču, ja jūtat, ka grūtākajos brīžos kuru katru brīdi zaudēsiet samaņu, tad ņemiet talkā šīs piecas frāzes.
Man ir tiesības mazliet paraudāt, taču pavisam drīz es atkal smiešos
Emocionālā izlādēšanās ir ļoti svarīga tamdēļ, lai pārdzīvotu sēras, pieņemtu dažādas neveiksmes, kļūdas un grūtības. Nekad nevajag turēt sevī emocija un nejūtieties vainīgi, ja tās izrādāt brīdī, kad jums vienkārši trūkst spēka saņemties.
Taču svarīgi ir vienmēr atcerēties, ka šis stāvoklis, kad mums nākas ielūkoties savu dēmonu acīs, noteikti neilgs mūžīgi. Tam nav jābūt jūsu ikdienas stāvoklim.
Paraudāšana un sūdzēšanās par mūsu problēmām tiek veikta ar ļoti cēlu mērķi: ļaut mums pieņemt notikušo, lai pēcāk spētu doties tālāk, virzīties uz priekšu, lai izmainītu gan situāciju, gan sevi pašu. Jūs esat pelnījuši atkal sākt smaidīt.
Cilvēks, kas vislabāk spēs man palīdzēt pārdzīvot dzīves grūtības, esmu es
Jums apkārt var būt patiešām labi draugi, lielisks partneris un mīloša ģimene, kas par jums rūpējas. Taču šādos grūtos brīžos jums jāspēj ar sevi tikt galā pašiem.
Bez gribasspēka, bez enerģijas un bez cerības jums būs ļoti grūti tikt ārā no šīs tumšās istabas, kurā pašlaik esat nokļuvuši. Ieklausieties tajos, kas jums atrodas apkārt, pieņemiet viņu palīdzību, taču jums pašiem ir jāspēj “piestartēt” iekšējos grūtības pārvarēšanas procesus.
Es nevaru izmainīt apstākļus, bet es varu mainīt savu attieksmi pret tiem
Ir lietas, kuras, neskatoties uz mūsu pūliņiem, gluži vienkārši nav iespējams izmainīt: zaudējums, slimības, šķiršanās, jūkošas attiecības. Neviens no mums nav spējīgs 100% kontrolēt dzīvē notiekošo, lai arī kā mums gribētos. Taču tikai mēs esam atkarīgi par to, ko domājam. “Nevaru” ir vārds, kas pilnībā aptur mūsu darbības un vispār spēju rīkoties, kas nes mums tikai negatīvas emocijas. Tajā pašā laikā “es to varu” pilnībā maina mūsu nostāju un mēs rodam jaunus spēkus, lai cīnītos.
Nekad par to neaizmirstiet!
Es sākšu dzīvot tad, ka būšu pārkāpis pāri savām bailēm
Mēs bieži runājam par savu komforta zonu. Tā ir tā neredzamā vieta, kas mūs aptver un sniedz drošības sajūtu, spēju kontrolēt situāciju. Taču, kad mums nākas piedzīvot grūtības un nelaimes, mēs jūtam, kā šīs neredzamās sienas brūk, atstājot mūs pilnīgi bezspēcīgus.
Mums vajadzētu tikt galā ar šīm bailēm, izkāpjot no neredzamās kūniņas, kas it kā mums liek justies drošībā.
Ja jums ir bailes kaut vai iedomāties, kas ar jums tālāk notiks, kad pārkāpsiet pāri šai līnijai, tad no sākuma jums nepieciešams pieņemt to, kas ir noticis, un pēc tam atgādināt sev, ka dzīve tomēr turpinās un viss iet uz priekšu. Tādēļ arī jums ir jāiet tikai uz priekšu!
Man nepieciešams katru dienu rūpēties par savu mieru un iekšējo līdzsvaru
Jūs rūpējieties par savu diētu, ķermeņa svaru, dodaties pie ārsta, lai vienmēr uzturētu savu veselību vislabākajā kārtībā. Nemitīgi domājat un rūpējieties par saviem tuviniekiem, kā arī, iespējams, vakaros bieži vien iekrītat gultā pilnīgi bez spēkiem.
Tagad pajautājiet sev, kad pēdējo reizi jūs domājāt par savām jūtām, savām vajadzībām un savu iekšējo pasauli? Ļoti veselīgi ir katru dienu uzdot sev šo jautājumu. Līdzko jūs sākat likt citu cilvēku prioritātes pirmajā vietā, jūs noniecināt savējās.

Lasi vēl: Lūk, šādi ir katras zodiaka zīmes sliktākie ieradumi!
Ja jūs koncentrējat savus spēkus uz materiālām lietām, cenšoties kaut ko sakrāt vai ieekonomēt, jūs aizmirstat par patiesi svarīgām lietām: par savu laimi un savu personību kopumā.
Kad dzīvē pienāk grūti laiki, mums ir jāspēj būt tiem gataviem, turklāt pati labākā stratēģija: katru dienu audzēt savu iekšējo mieru, nostiprināt savas personības vērtības un pašvērtējumu kopumā.
Jūs nedrīkstat aizmirst, ka dzīve ir kustība, kurā viss nemitīgi mainās. Patīk jums tas vai nē, bet jums ir jākļūst par daļu no šīs nemitīgās kustības.
Noslēgumā ir vērts atcerēties, ka neviens no mums nav spējīgs noteikt to, kad tieši dzīvē pienāks šie grūtie momenti un kad dzīve vēlēsies pārbaudīt mūsu izturību. Tieši tādēļ ir nepieciešams zināt, kā var “ieslēgt” šos izturības mehānismus. Mūsu minētās frāzes jums noteikti noderēs un palīdzēs.
Ja mēs pārdzīvosim vētru, noteikti ieraudzīsim arī varavīksni.

 

avots

Spread the love

Pievienot komentāru