Kā tu turi rokas uz auto stūres un ko tas par tevi pasaka

21

1. Šis autovadītājs ir disciplinēts, aukstasinīgs cilvēks, pārliecināts par sevi. Visticamāk, diezgan noslēgts, nepatīk pļāpāt brauciena laikā. Aizvedīs līdz mērķim, bet izklaidēties pasažieriem nāksies pašiem.

2. Ne sevišķi pašpārliecināts vadītājs, kas visu laiku domā par iespējamām briesmām, kas sagaida priekšā. Visbiežāk šāds roku stāvoklis ir “komplektā” ar ķermeņa augšdaļas noliekšanu uz priekšu un haotiskiem manevriem uz ceļa. Labāk nenovērs šī vadītāja uzmanību ar sarunām un vēl jo vairāk ar padomiem — labi tas nebeigsies.

3. Vadītājs zina, kurp tiecas. Viņš ir laipns un priecīgs. Vada auto viegli un nepiespiesti, neiebilst papļāpāt ar pasažieriem, tai pašā laikā savlaicīgi reaģē uz situācijas izmaiņām uz brauktuves. Laiks ceļā paiet jautri, nemanāmi un droši.

4. Roku stāvoklis liecina par spītību un nepārdomātu bezbailību. Patīk izrādīties uz ceļa, komentē visus muļķus un muļļas sev apkārt un bieži veic riskantus apdzīšanas manevrus, kas traucē braukt, čammājas pagriezienos un Люби. Aizrādīt viņam ir bezjēdzīgi, labāk izvairīties sēsties blakus.

Lasi arī: Tests: tas, ko tu redzi, pateiks, kādu pirmo iespaidu tu atstāj uz svešinieku!

5. Šis auto vadīšanas paņēmiens visraksturīgākais ir pesimistiem. Ceļā viņiem visvairāk vajadzīgi nevis sarunu biedri, bet gan klausītāji, lai varētu pēc sirds patikas izvaimanāties par likteņa netaisnību pret sevi.

6. Šī poza raksturīga par sevi ļoti pārliecinātiem auto vadītājiem. Cilvēks ir drošs gan par sevi, gan savu vadītāja prasmi. Uz ceļa īpaši neriskē, bet nav arī pārāk bailīgs. Var papļāpāt, kad ceļš ir viegls, bet uzreiz reaģē bīstamākās situācijās, labdabīgi tās komentēdams.

7. Šis autovadītājs ir sapņains cilvēks, kuram grūti savākties un koncentrēties uz ilgāku laiku. Ceļā daudz un dzīvīgi pļāpās, žestikulējot ar rokām un pagriežoties pret sarunas biedru. Pasažierim nav kļūt nedaudz bailīgi!

8. Nervozs, viegli satraucams cilvēks. Tādi cilvēki uz ceļa ir īsta sodība. Viņi uzskata, ka tiem vienmēr taisnība un nekad nelaiž garām iespēju apstāties un sakliegt uz kārtējo “vaininieku”, kas sagādājis neērtības.

 

Spread the love

Pievienot komentāru