“Klusums pirms vētras”: Pāvels Globa pastāstījis, kurās zodiaka zīmēs dzimušajiem šonedēļ labāk palikt mājās

Vēzis

Vēžiem daudz vairāk vajadzētu ieklausīties draugu un kolēģu viedokļos, tas veicinās panākumus visu mērķu sasniegšanā. Tāpat neaizmirsti par savu personīgo dzīvi, līdz nedēļas beigām centies īpašu uzmanību pievērst savai otrajai pusei.

 

Lauva

Lauvām ir jāstrādā pie sevis un jāpārtrauc izrādīt pārmērīgu egoismu, lai normalizētu visas attiecības ar mīļajiem. Nedēļas beigās vēlams atpūsties un atrast laiku atslābināties.

 

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nedēļas sākumā vairāk uzmanības jāpievērš pašizaugsmes lietām. Līdz nedēļas beigām mēģiniet atpūsties un doties kopā ar saviem mīļajiem pie dabas.

 

Svari

Svariem labvēlīga nedēļa profesionālajā jomā – viss ritēs diezgan stabili, un viss jaunais tiks apgūts un iegūts ārkārtīgi viegli. Brīvdienās jums ir labi jāatpūšas un jācenšas pietiekami gulēt.

 

Skorpions

Ja Skorpionam ir kādas būtiskas izmaiņas profesionālajā darbībā vai pāreja uz jaunu amatu, tagad ir īstais laiks šādus plānus īstenot. Centies nekonfliktēt ar saviem mīļajiem, viņu atbalsts tev šobrīd ir ārkārtīgi svarīgs.

 

Strēlnieks

Strēlnieku personīgajā dzīvē valda pilnīga harmonija, taču tas nav iemesls atpūsties. Mēģiniet izvēlēties laiku savam mīļotajam.

Lasi arī: Novembra beigas piecu zodiaka zīmju pārstāvjiem var būt ļoti daudzsološs periods

 

Mežāzis

Gaidāmā nedēļa Mežāzīs var sākties ar kādu ļoti svarīgu notikumu, taču tam nebūs negatīvas nozīmes. Kopumā viss izdosies ļoti labi, ja izvairīsities no piedzīvojumiem, kas tieši attiecas uz finanšu sektoru.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ Ūdensvīri, pateicoties savai atvērtībai un labajai gribai, uzvarēs  visās dzīves situācijās. Līdz nedēļas beigām tev vajadzētu pievērst uzmanību savai otrajai pusei un sarīkot romantisku vakaru.

 

Zivis

Nedēļas vidū Zivīm ļoti nepieciešams atlikt visas lietas un veltīt laiku attiecību veidošanai ar mīļoto. Arī šonedēļ jāizvairās no konfliktiem ar kolēģiem.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru