“Labprātīgi atsakieties no palīdzības!” Daugavpils slimnīcas ārste skarbi vēršas pie nevakcinētajiem

Viņa tuprina:

Jo mēs, ārsti, vienkārši nepaspēsim viņiem palīdzēt! Jo visi resursi tiek izmesti šai sasodītai sērgai, kuru daudzi joprojām uzskata par vienkāršu “saaukstēšanos” !!!

Jo kāds “gudrinieks”, paļāvies uz “dabisko imunitāti” un ceļmallapu dziedinošo spēku, šodien aizņem intensīvās terapijas gultu, kas ir vitāli svarīga jaunam puisim pēc autoavārijas, mammai, pēc smagām dzemdībām, sievietei ar onkoloģiju, vīrietim ar infarktu!

Šie cilvēki nemirs no covid dēļ, šie cilvēki nomirs to cilvēku dēļ, kas savu vēlmi pateikt “fak yu – valdība!” vai izrādīties ar savām “brīvas izvēles tiesībām”, nostāda augstāk par sava tuvākā tiesībām uz dzīvību!”

Ārste uzsver arī populārākos argumentus, kurus pauž cilvēki, kuri nevēlas vakcinēties, un sniedz tiem pretargumentus.

Mans ķermenis ir mana pils? Dieva dēļ! Bet tad esiet secīgi savā rīcībā! Esiet gatavi paši un brīdiniet savus tuviniekus, ka ārsti, piekrītot, ka “tavs ķermenis ir tava pils”, pārtrauks skābekļa piegādi jūsu organismam, kad nokļūsiet reanimācijā ar Covid.

Lai piegādātu to kādam, kurš ir vakcinēts, bet nonāca nelaimē ciešot autoavārijā, vai ražošanā vai, kādam, kuram notika infarkta lēkme.

 

Nevajag lūgties

Nevajag ķert aiz rokas mani, citus ārstus un medmāsas un smokot lūgt, lai vismaz kaut kā palīdzam. Labprātīgi atsakieties no palīdzības!

Esiet tikpat vīrišķīgi un augstprātīgi kā pirms dažām nedēļām, kad saucāt vakcinētos par “paklausīgo jēru baru”, rāvāt nost “uzpurņus” un pieprasījāt, lai jūs beidz uzskatīt par “stulbo lopu”! Ļaudis, atskārtiet un paskatieties apkārt.

Katrs šobrīd redzamais cilvēks, ar kuru pļāpājāt vakar un pirms mēneša, jūsu radinieki, draugi, paziņas, bijušie klasesbiedri un kolēģi, kāpņu telpas kaimiņi, viņiem visiem jebkurā brīdī var būt nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Domājot par savām tiesībām, neatņemiet citiem tiesības uz dzīvību! Pandēmijas laikā jūs nevarat garantēt, ka Covid, kuru esat izslimojis kā “vienkāršu saaukstēšanos”, nekļūs par spriedumu jūsu vecmāmiņai vai jūsu drauga mātei. Iedomājaties, varbūt jūs, kādam no draugiem, šodien teicāt pēdējo reizi: “Sveiks! Kā tev iet?”.

Pēdējo reizi kopā svinējāt dzimšanas dienu, pēdējo reizi vienojāties, ka brauksiet uz vasarnīcu vai makšķerēt. Pašreizējās veselības aprūpes sistēmas pārslodzes brīdī parastā sirds mazspēja, apendicīts, saindēšanās un pat lauzta roka var būt nāves spriedums kādam, jo visa sistēma ir spiesta strādāt, lai cīnītos tikai pret vienu kaiti.

Vakcinācija sniedz to plāno aizsardzības slāni, kas dos jums un citiem iespēju. Iespēju izdzīvot, nenonākt slimnīcā, nekļūt par invalīdiem. Es lieliski saprotu, ka ir bezjēdzīgi runāt ar spītīgiem antivakseriem. Dievs ir viņu tiesnesis. Bet es gribu uzrunāt tos, kas šaubās.

 

Kas jūs mulsina?

Jūs mulsina, ka vakcīna tika izveidota tik ātri? Pirmo reizi pasaulē, visu vakcīnu radīšanas vēsturē, visas pasaules zinātnieki strādāja kopā un viena mērķa vadīti, nevis konkurējot savā starpā, cenšoties būt pirmiem, kas patentē savu medikamentu un nopelna vairāk naudas savai valstij, uzņēmumam un sev pašam!

Jūs domājat, ka vakcīna nav izturējusi visus nepieciešamos testus? Uz šo brīdi 3 miljardi pasaules iedzīvotāju ir pabeiguši pilnu vakcinācijas kursu! Kaut kā neparādās ziņas par vakcīnas izraisītiem masveida nāves gadījumiem Norvēģijā, Zviedrijā, Japānā vai Dienvidkorejā.Jūs taču saprotat, ka kaut ko tādu noslēpt ar interneta izraisīto pasaules “caurspīdīgumu” nebūtu iespējams.

Jūs ticat farmācijas nozares un ārstu sazvērestībai visā pasaulē? Bet mēs pirmie likām plecu injekcijai! Mēs, ārsti, bijām visapjomīgākā eksperimentālā grupa. Tieši mēs – esam visneaizsargātākajā kategorijā, kuriem katru dienu ir saskarsme ar koronavīrusu. Šodien, kad lielākā daļa no mums ir vakcinēti, mēs pārtraucām lūgties pirms katras maiņas.

Jūs uztrauc vakcinācijas sekas? Iespēja “noķert” trombu no vakcīnas novērtējas kā 1: 250 000, un iegūt miokardītu (kas ir diezgan viegli izārstējams) no mRNS vakcīnas ir 1: 100 000. Savukārt trombu varbūtība pēc saslimšanas ar covid19 (ja vispār izdzīvo!) ir desmitreiz lielāka, bet miokardīta varbūtība 5000 (!) reizes lielāka.

Jūs pārsteidz fakts, kāpēc, izstrādājot vakcīnu, ārsti tā arī nav izdomājuši, kā ārstēt Covid? Jo viņš neārstējas! Tā ir vīrusu infekcija. Pret to nav specifisku zāļu. Vai nu jūsu ķermenis paspēs dot imūnreakciju un izstrādāt antivielas, vai arī jūs nomirsiet,” akcentē ārste.

Viņa atzīmē ka ārsti var tikai atvieglot pacienta stāvokli, kamēr organisms cīnās – mazināt drudzi, izvadīt intoksikācijas produktus, sniegt atbalstu nierēm, aknām, savukārt vakcinācija nekavējoties dos antivielas pret šo slimību, un izredzes ne tikai izdzīvot, bet arī viegli pārnest slimību, strauji pieaug.

“Vēlos uzrunāt arī visus, kuri jau ir vakcinējušies. Lūdzu, nenovērsieties no saviem tuviniekiem, radiem un draugiem, kuri šaubās. Izrādiet vismaz nelielu sapratni pret viņu nesapratni. Centieties pārliecināt un pierakstiet vakcinācijai. Tikai kopā mēs spēsim uzvarēt šo slimību,” nobeigumā piebilst I. Jukšinska.

Jau vēstīts, ka 30. oktobrī vakcināciju pret Covid-19 Latvijā bija pabeidzis vairāk nekā miljons iedzīvotāju, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

Kopumā pagājušās nedēļas darbadienās vidēji dienā potes pret Covid-19 saņēma vismaz 12 300 cilvēki, kas par dažiem tūkstošiem atpaliek no augstākās vakcinēšanās aktivitātes pavasara beigās un vasaras sākumā, taču ir teju trīskārt augstāk nekā vasarā.

Lietošanai Eiropas Savienībā pašlaik ir apstiprinātas četras vakcīnas pret Covid-19 – “Pfizer”/”BioNTech”, “Moderna”, “AstraZeneca” un “Johnson&Johnson” jeb “Janssen”, taču “AstraZeneca” vakcīnu zemā pieprasījuma dēļ Latvijā faktiski vairs nelieto. 2020.gada decembrī kā pirmos Latvijā pret Covid-19 sāka vakcinēt lielo slimnīcu darbiniekus, bet masveidīgāka iedzīvotāju vakcinēšana sākās marta izskaņā. Latvijā vakcīnas pret Covid-19 iedzīvotājiem ir pieejamas no 12 gadu vecuma.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru