Laimestu 500 euro vērtībā saimnieks atdāvina Ludzas bērnu un jauniešu centram

21. jūlija pēcpusdienā, patīkamu pārsteigumu saņēmis Ludzas novada bērnu un jauniešu centra kolektīvs, lietošanā saņemot divus jauniešu velosipēdus no velo veikala ZZK.

Ludzas novada iedzīvotājs Anotolijs Vonogs, kurš piedalījies uzņēmuma Dižozols rīkotājā Meža loterijā jūnija izskaņā, ticis pie varena laimesta – 500 eiro dāvanu kartes no brīvā laika atpūtas veikala ZZK. Lai arī Vonoga kungs bijis neizsakāmi priecīgs par laimestu, kungs lēmis iepriecināt Ludzas novada bērnu un jauniešu centru, dāvanu čeku pārvēršot divos jaudīgos velosipēdos, kas tagad kalpos centra riteņbraukšanas pulciņa jauniešiem.

Centra vadītāja Eleonora Obrumāne norāda, ka bērni līdz šim pulciņa ietvaros varējuši apgūt tikai teorētiskās zināšanas, lai varētu nokārtot riteņbraucēja tiesības. ‘’Pateicoties Vonoga kungam un uzņēmuma Dižozols kolektīvam, kuri mērojuši ceļu līdz pat Ludzai, nu bērni varēs arī praktizēt iemaņas jau dzīvē.”

Dižozols ar prieku iesaistās labdarības projektos, bet šoreiz ir bijis tas gods būt labo darbu starpniekiem.

Centra vadītāja Eleonora Obrumāne norāda, ka bērni līdz šim pulciņa ietvaros varējuši apgūt
tikai teorētiskās zināšanas, lai varētu nokārtot riteņbraucēja tiesības.

‘’Pateicoties Vonoga kungam un uzņēmuma Dižozols kolektīvam, kuri mērojuši ceļu līdz pat Ludzai, nu bērni varēs arī praktizēt iemaņas jau dzīvē.”

Dižozols ar prieku iesaistās labdarības projektos, bet šoreiz ir bijis tas gods būt labo darbu
starpniekiem.

Spread the love

Pievienot komentāru