Lieli jaunumi savulaik Latvijā tik populārās Elīnas Fīrmanes (agrāk Doļģes) dzīvē

Elīna Fīrmane (Doļģe) savulaik bija viena no atpazīstamākajām TV sejām un personībām Latvijā, tomēr kādā brīdī no “tv skatuves” pazuda. 

Tagad viņas dzīvē notikušas lielas pārmaiņas.  27. janvārī ar jaunu sezonu skatītājus priecēs 360TV šovs “Pasaki to skaļi”, kuru dziedātājs Lauris Reiniks vadīs tieši kopā kopā ar šarmanto Elīnu.

Lasi arī: Dana Reizniece-Ozola pilnīgi kaila izpeldās ledainā ūdenī (+ FOTO)

Jaunajā raidījuma sezonā studijā valdīs iedvesmojoša atmosfēra un sirsnīgas emocijas. Tādējādi tiek atgādināts, cik svarīgi ir pateikt “paldies” cilvēkiem, kuri atbalstījuši vai snieguši palīdzīgu roku kādā dzīves brīdī.

 

2 personības

“Pasaki to skaļi” studijā tiksies divas iedvesmojošas personības, kuru ceļi kādā brīdī krustojušies, lai motivētu, atbalstītu un stiprinātu viens otru.

Turklāt vienam no viņiem nebūs ne jausmas, kuru cilvēku tūliņ sastaps un kāpēc viņam noslēpumainā viesa dzīvē ir bijusi īpaša loma. Skatītājus gaida tikšanās ar tādām spilgtām personībām kā Maestro Raimonds Pauls, mūzikas pedagoģe un diriģente Daila Martinsone, mūziķiem Dināru Rudāni un Guntaru Raču, kā arī daudziem citiem.

Līdzšinējā “Pasaki to skaļi” vadītāja Egija Gailuma nolēmusi vairāk pievērsties sava uzņēmuma attīstībai, tāpēc jaunajā sezonā līdzās Laurim Reinikam viesus studijā sveicinās Elīna Fīrmane. Viņa TV skatītājiem ir jau labi pazīstama un iemīļota personība, jo dažādu raidījumu vadīšanā un producēšanā, kā arī kino un reklāmas jomā darbojusies kopš 2003. gada.

 

Šķir otru lapu, lai noskaidrotu, kur visu šo laiku Elīna bija “pazudusi” (plus piedalies aptaujā, lai paustu savas domas par Elīnas atgriešanos) 

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru