Mežu apsaimniekošanas uzņēmums DIŽOZOLS uguns nelaimē cietušai daudzbērnu ģimenei uzdāvina jaunas mājas


Šī gada augustā Valmieras novada Rūjienas apkārtne uguns nelaime atņēma mājas kuplai 11 bērnu ģimenei, tāpēc, cerībā uz Ziemassvētku brīnumu, Valmieras novada pašvaldība apzināja reģionu uzņēmējus.

Aicinājumam palīdzēt atsaucās uzņēmums DIŽOZOLS, kas bija gatavi ģimeni atbalstīt ar jaunas mājvietas nodrošināšanu. 23.decembrī uzņēmuma pārstāvji kopā ar Valmieras novada pašvaldību ģimenei pasniedza viņu jaunās mājas atslēgas, lai Ziemassvētku laikā viņi varētu uzsākt jaunu dzīves posmu.

Līdz šim visi lielās ģimenes locekļi ar saviem mājdzīvniekiem – kazām, pīlēm un vistām – mitinājās pagaidu dzīvoklī, tomēr sapnis par māju tuvāk mežam un dabai bija dzīvs un saglabājās cerība par jaunu mājvietu.

Šo neatlaidību un mīlestību pret dabu novērtēja arī DIŽOZOLS, tāpēc uzņēmums ir īpaši gandarīts, ka viņiem ir bijusi iespēja radīt prieku cilvēkiem, kuri to ļoti gaidīja.

Uzņēmuma DIŽOZOLS valdes loceklis Jānis Upenieks uzsver:

“Atsaucieties Valmieras pašvaldības aicinājumam palīdzēt, mēs mobilizējamies un bijām gatavi sniegt palīdzīgu roku ģimenei, kurai tā ir vajadzīga.

Ticu, ka brīnumi notiek tur, kur tiem tic. Un tur, kur paši tos radām, tāpēc aicinām cilvēkus nebūt vienaldzīgiem, atsaukties uz līdzcilvēka palīgā saucienu, ar tādu atbalstu, kādu katrs varam sniegt. Lai labais rada labo!”

Kuplā ģimene pārsteigumu uzņēma ar neviltotu prieku, izsakot lielu pateicību. 11 bērnu mamma Anna
Pinne stāsta:

Mēs esam ļoti pateicīgi visiem, kuri mums ir dāvājuši šo īsto brīnumu, mēs visi nevarētu būt laimīgāki. Jau redzu kā mēs varēsim sakopt apkārti un iekārtot dārziņu.

Īpaši priecājos, ka bērniem tagad būs savas mājas ar plašu teritoriju, kur varēs dzīvot arī mūsu zvēriņi!”

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru