Pāvels Globa nosaucis zodiaka zīmes, kurām 2020. gads kļūs par pašu labāko

Vai tu jau esi šajā sarakstā?

Zināmais astrologs Pāvels Globa pastāstīja, kurām zodiaka zīmēm nākošais gads kļūs pa īstam liktenīgs.

Tikai pēc dažiem mēnešiem iestāsies 2020. gads. Jaunajā gadā visas zodiaka zīmes var rēķināties ar virkni pozitīvu notikumu, tomēr dažām zodiaka zīmēm jo īpaši paveiksies. Veiksme viņus sagaidīs it visur!

Auni

Sākot ar jauno gadu Auni izjutīs neticamu enerģijas pieplūdumu. Dzīvesspēka būs tik daudz, ka Auni ķersies pie vairākām lietām vienlaicīgi.

2020.gadā Auni iemācīsies veidot noderīgas pazīšanās. Astrologs rekomendē Auniem vairāk atrasties starp cilvēkiem, komunicēt un mācīties izveidot saikni. Šīs pozitīvās zināšanas noderēs, kad pienāks laiks risināt darījuma jautājumus.

Turklāt jaunā gadā Aunu ienākumi augs gandrīz ik mēnesi. Finansiālā plāna’2020. gads Auniem būs ļoti veiksmīgs.

Lauvas

Jaunā gadā Lauvas daudz ceļos. Liktenis viņiem dāvinās iespēju uz ilgāku laiku aizbraukt uz citu valsti un sākt dzīvi no tīras lapas.

Tāpat Lauvas gaida pacelšanās pa karjeras kāpnēm un algas palielinājums. Lauvām radīsies iespēja iegūt sapņu darbu ar labu algu.

Privātajā dzīvē jaunajā gadā viss būs lieliski – meitenes – Lauvas beidzot saņems bildinājumu, bet vīrieši – Lauvas var rēķināties ar liktenīgu savas otrās pusītes satikšanu.

Vientuļajiem Lauvām arī radīsies iespēja satikt īstu mīlestību.

Mežāzis

Mežāžiem 2020. gadā iestāsies labvēlīgs periods profesionālai izaugsmei.

Turklāt jaunā gadā šīs zodiaka zīmes pārstāvji varēs iegādāties savu privātīpašumu. Zvaigznes viņiem tik ļoti palīdzēs, ka Mežāžiem parādīsies iespēja iegādāties savu sapņu māju.

Kas attiecas uz attiecībām, tad Mežāžiem visu gadu būs brīnišķīga, spilgta un piesātināta privātā dzīve, pilna ar pozitīviem notikumiem.

Vai tu tici astrologa prognozēm?

avots: lifter.com.ua

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru