Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

Pamatīgs pārsteigums noticis kādas pensionāres dzīvē no Vidzemes, kur viņa, saņemot SMS no bankas, pārliecinājās par milzīgas naudas summas iegūšanu. 

27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71 gadus vecai Vidzemes pensionārei – aizrautīgai SuperBingo atbalstītājai.

Mani svētdienā pirms pusdienas traucēt nedrīkst. To zina bērni, mazbērni un kaimiņi,” savu laimētājas stāstu sāk runīgā kundze.

“Tā ir katru svētdienu, jau no pašiem SuperBingo pirmsākumiem. Vispirms brokastis, tad – SuperBingo. Tāpēc tajā laikā lūdzu man nezvanīt un neprasīt, kā ar veselību,” viņa saka. Noteikuma ievērotāju nav maz, jo laimētājai ir 4 bērni, 7 mazbērni un 6 mazmazbērni.

Lasi arī: Arī Raimonds Pauls beidzot pauž savu viedokli par vakcinēšanos

Kundze mums pastāstīja, ka vienreiz mūžā viņa bijusi soļa attālumā no dalības SuperBingo: bija izdevies tikt līdz dalībai TV šovā, tomēr veselības dēļ nācies no brauciena atteikties. Tāpēc TV šovā piedalījies vīrs, kurš pie spēlēšanas nebija ticis. “Būtu braukusi pati, – kas zina, ar kādu laimestu varbūt būtu atgriezusies.” Līdz šim lielākais viņas laimests bijis 500 eiro momentloterijā Planēta.

Arī šoreiz divas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļetes pirkusi tikai tāpēc, lai nokomplektētu sūtīšanai uz SuperBingo papildspēli. Raunas pasta nodaļā viņai piedāvātas vairākas biļetes, un kundze izvēlējusies augšējo un apakšējo.

Atbraucu mājās, domāju – jānokasa, lai var sūtīt prom, bet te – viena tukša, otra – pilna! Man kājas mīkstas, es pilnīgi mēma!!”

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu ko kundze darīs ar naudu

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru