Piecas pazīmes, ka vīrietis ir kļūdījies ar sievietes izvēli … Piektā pazīme ir visizteiktākā un svarīgākā

3. Bieža un nepamatota uzvilkšanās sajūta konkrētas sievietes sabiedrībā.

Viņš pārmet sevi par nesavaldību, bet neko nevar izdarīt. Vīrietī raisa sašutumu tas, kā sieviete smejas, ēd, staigā.

Ja jūsu sievete jums būtu īstā, tā nekad nenotiktu. Tas nav normāli un šī ir konkrēta pazīme, ka viņa jums nav piemērota.

 

4. Vēlme atrast “ideālo sievieti” nav pazudusi.

Ja tu pastāvīgi salīdzini un meklē labāku sievieti (kaut vai tikai domās), tā nav laba zīme. Varbūt tā pat nav sieviets vaina, vienkārši viņa nav domāta tev. Bieži vien tas notiek tāpēc, kavisu laiku visu laiku tiekas ar nepareizo. Tāpat kā sievietes mīl uzkāpt uz grābekļa un nemitīgi iemīlēties nepareizajos vīriešos, tāpat arī vīrieši diemžēl pastāvīgi pieļauj kļūdas.

Lasi arī: Nekad nepieļaujiet šīs kļūdas, ja vēlaties kārtīgu vīrieti

Varbūt bērnība, pirmā mīlestība salauza sirdi, attiecības ar manu māti un daudzi citi psiholoģiskie iespaidi, kas galu galā kļuva par psiholoģisku problēmu, un atstāja paliekosšu nospiedumus siveišu izvēlē…

 

5. Jūties  svešs un vientuļš blakus sievietei.

To sauc arī par vientulību kopā. Varbūt visgrūtākais un rūgtākais vientulības veids. Vīrietis saprot, ka viņa problēmas un rūpes ir vienaldzīgas blakus esošai sievietei. Un interesanti ir tas, ka sieviete, šķiet, atrodas vīrieša dzīvē, bet tajā pašā laikā tieši viņas sabiedrībā viņš visizteiktāk izjūt savu vientulību.

Nav garīgas tuvības, savstarpējas sapratnes. Tas ir, vīrietis vienkārši saprot sievieti, klausās un atbalsta, bet, tiklīdz viņš sāk runāt par savām interesēm, atbilde ir pilnīga vienaldzība un nevēlēšanos klausīties ar ticamu ieganstu vai vienkārši klusējot atļauju vīrietim runāt ārā, bet atbildē – ne līdzdalība, ne sapratne, bet absolūts emocionāls mēms un kurls.

Spread the love

Pievienot komentāru