Sākot no nākamās nedēļas atsevišķos veikalos varēs pārdot visas preces – lūk detaļas

Valdība otrdien konceptuāli atbalstījusi drošas tirdzniecības konceptu, kas ietver vēl stingrāku drošības prasību ieviešanu, mikroblogošanas vietnē ziņo ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs.

Pārejas periodā – no 8. februāra – tirdzniecību klātienē ar visu preču piedāvājumu varēs nodrošināt veikali, kur pārsvarā tirgo pārtiku un higiēnas preces, kā arī grāmatnīcas, informē Vitenbergs.

Sīkāku informāciju Ekonomikas ministrijas pārstāvji sniegs otrdien preses konferencē, kuras laiks vēl nav zināms.

Kā vēsta aģentūra LETA, atsaucoties uz tās rīcībā esošo informāciju par valdības sēdē lemto, no nākamās nedēļas atsevišķos veikalos varēs iegādāties visas preces un darbosies grāmatnīcas.

Vai piekrīti esošajam uzstādījumam par ierobežojumu atcelšanu?

Lasi arī: Intars Rešetins mainījies līdz nepazīšanai – es uz ielas viņu neatpazītu

Izmaiņas attieksies uz tām tirdzniecības vietām, kuras varēs izpildīt prasību, ka lielākā daļa tirdzniecībā esošo produktu ir pārtika vai higiēnas preces, vēsta LETA.

Jau ziņots, ka saistībā ar Covid-19 izplatības mazināšanu valstī līdz 7. februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā ir ieviesta virkne ierobežojumu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu par pēdējo informāciju, kad varētu pilnībā atcelt noteiktos ierobežojumus

Spread the love

COMMENTS

  • <cite class="fn">Ēriks</cite>

    Stulbi, bezjēdzīgi un pilnīgi debili preču iegādes ierobežojumi- patiesi precīzi raksturo mūsu valdošos parazītus-kaitniekus, no kuru klātbūtnes- mūsu valstī- Latvijas tautai- uzvemt viņiem gribas- gan maziem bērniem, gan cienījama vecuma sirmgalvjiem… VIEGLU NĀVI VIŅI NAV PELNĪJUŠI- VISLABĀK BŪTU, JA VIŅI LĒNĀM SAPŪTU- DZĪVI BŪDAMI…;)

Pievienot komentāru