Sēru vēsts bijušā ASV prezidenta Donalda Trampa ģimenē; Ģimene nāk klajā ar paziņojumu

Ivana Marija Trampa, dzimusi Zelnīčkova, kas piedzima un uzauga Čehoslovākijā, 1977.gadā apprecējās ar toreizējo nekustamo īpašumu attīstītāju Donaldu Trampu, kurš kļuva par viņas otro vīru.

1971.gadā viņa apprecējās ar austriešu slēpošanas instruktoru Alfredu Vinklmairu, lai iegūtu Austrijas pilsonību un legāli atstātu Čehoslovākiju, bet šī laulība 1973.gadā tika šķirta.

Trampu pirmais bērns Donalds Tramps juniors piedzima 1977.gadā, meita Ivanka piedzima 1981.gadā, bet dēls Ēriks – 1984.gadā.

“Mūsu māte bija neiedomājama sieviete – spēks biznesā, pasaules klases sportiste, mirdzoša skaistule, mīloša māte un draugs,” sociālajā tīklā “Instagram” rakstīja Ēriks Tramps. Ivana Trampa bērnībā bija izcila slēpotāja, raksta nra.lv.

Lasi vēl Traģiski: Aizkraukles pusē noslīkst daudzbērnu tēvs; birst asaras uzzinot detaļas

“Viņa ļoti pietrūks savai mātei, saviem trim bērniem un 10 mazbērniem,” piebilda Ēriks Tramps.

Astoņdesmitajos gados Trampi bija viens no Ņujorkas ievērojamākajiem pāriem, ar savu ekstravaganto dzīvesveidu atspoguļojot šī gadu desmita pārmērības. Trampa neksutamo īpašumu bizness plauka, un Ivana Trampa ieņēma tajā vairākas svarīgas lomas.

Trampu laulība 1992.gadā tika šķirta. Pēc tam Ivana Trampa veiksmīgi veidoja savu biznesa karjeru, attīstot apģērbu, dārglietu un skaistumkopšanas produktu līnijas un sarakstot vairākas grāmatas.

Ivana Trampa vēl divas reizes apprecējās un šķīrās. Viņas laulība ar itāļu uzņēmēju Rikardo Macukelli ilga no 1995. līdz 1997.gadam, bet ar itāļu aktieri Rosano Rubikondi – no 2008. līdz 2009.gadam.

Tramps 1993.gadā apprecējās ar aktrisi Marlu Meiplzu, bet 1999.gadā viņu laulība tika šķirta. No 2005.gada viņš ir precējies ar tagadējo sievu Melāniju.

Spread the love

Pievienot komentāru