Šīs ir 12 pazīmes, kuras var liecināt par paranormālās enerģijas klātbūtni tavā miteklī

6.Dīvaina, neizskaidrojama dzīvnieku uzvedība. Viena no paranormālo būtņu klātbūtnes parādībām novērojama tad, kad dzīvnieku uzvedība sāk atšķirties no normas, piemēram, nepamatota suņu riešana, slēpšanās bez acīmredzama drauda vai bieda, atteikšanās ienākt telpā. Dzīvnieku maņas ir asākas nekā cilvēku maņas, tādēļ daudzi pētnieki ir gatavi apgalvot, ka tieši viņu fiziskās dotības ļauj apjaust paranormālo būtņu klātbūtni.

7.Sajūta, ka indivīds tiek novērots. Daudzi cilvēki bieži aprakstījuši situācijas, kurās viņiem šķitis, ka viņi tiek novēroti. Tas varētu nešķist nekas traks, tomēr cilvēki ziņo, ka šī sajūta viņus visbiežāk piemeklē tieši konkrētā laikā un konkrētā stundā.

Lasi vēl: Es uz vasarnīcu braucu vakarā, vīram vajadzēja atbraukt tikai rītdien pa dienu…

RETĀK SASTOPAMĀS PAZĪMES:

Šīs nākošās pazīmes ir retāk sastopamas par augstāk pieminētājām 7 pazīmēm, tomēr arī šīs pazīmes var liecināt par paranormālo būtņu klātbūtni:

1.Smalks un maigs psihokinētiskais fenomens – Iespēja reāli saskatīt, kā durvis bez iemesla atveras vai aizveras, bērnu mantiņas bez ārēja kairinājuma pārvietojas. Citos gadījumos indivīdi jutuši vai dzirdējuši, kā kāds – neredzams un nejūtams- it kā sēž viņiem blakus gultā, dīvānā.

2.Pieskārienu sajūta. Daži cilvēki ziņojuši, ka sajutuši kā kaut kas tiem paiet garām, citi – pieskārienus un glāstus matiem, neredzamu roku uz pleca. Savukārt citi cilvēki ziņojuši par viegliem grūdieniem, mudinājumiem vai klupinājumiem.

3.Raudas vai čuksti. Daži cilvēki ziņojuši, ka dzirdējuši balsis, čukstus, raudas vai pat mūziku, kuru avots nav nedz nosakāms, nedz saskatāms.

Lasi vēl: Šīs zodiaka zīmju sievietes var kļūt par patiešām neciešamām sievām

4.Aukstas vai karstas vietas mājā. Šādas vietas diezgan skaidri var norādīt par paranormālo enerģiju (protams, ja vien šīs vietas nav izskaidrojamas ar ventilatoriem vai sildītājiem).

5.Neizskaidrojamas smaržas. Odekoloni, smaržas vai smaržūdeni, kurus sajūti, kaut zini, ka tiem nav rodas izskaidrojums vai avots. Šo fenomenu visbiežāk pavada arī ēnas, balsis vai psihokinētiskais fenomens.

Spread the love

Pievienot komentāru