Šīs ir tās 4 zodiaka zīmes, kuras melo visvairāk

LAUVA

Lauva ir zīme, kura vienmēr vēlas atrasties uzmanības centrā, tādēļ, lai to īstenotu dažkārt nākas izmantot melus, lai arī Lauvai tas nemaz nepatīk. Parasti tas notiek aiz garlaicības, brīžos, kad nenotiek nekas interesants. Darbā vai draugu lokā no Lauvām dzirdēsi visaizraujošākos stāstus, kas saistītas ar viņu sasniegumiem vai pieredzi.

Lauvas tic saviem izpušķotajiem stāstiem, uzskatot tos par patiesu pieredzi. Šo melu skaistums slēpjas tajā, ka katrs no mums vēlētos dzīvot skaistos melos.

Lasi vēl: Ko darīt ar mirušo radinieku fotogrāfijām?

SKORPIONS

Skorpions necieš melus un pats to cenšas nedarīt. Ja melo, tad tika tad, kad redz no tā kādu labumu. Viņš šajā topā ierindojas, jo ir manipulējošs un atriebīgs tips, lai sasniegtu savu mērķi ir gatavs arī melot. Saldākā atriebība, ko viņi var īstenot ir melot, skatoties acīs. Skorpioniem nav lielāka gandarījuma par tevis apmuļķošanu, viņi to spēj paveikt tik profesionāli, ka nemaz neapzināsies, ka esi apmuļķots. Patiesību uzzināsi tikai pateicoties Skorpiona dāsnumam.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri ir bohēmiskas un radošas būtnes, kuras pateicoties savai grūtajai pagātnei izdomā melus. Sliktās atmiņas, kas saistītas ar bērnību, skolas laikiem vai jaunību Ūdensvīri ietin sev svarīgos stāstos. Savā ziņā šī zodiaka zīme atriebjas par tiem gadiem, kurus dzīvojusi ne gluži tā, kā vēlējusies, meli vairo Ūdensvīru optimismu, liekot viņiem iet vēl tālāk, slīgstot melu apburtajā lokā.

Spread the love

Pievienot komentāru