Šīs zodiaka zīmes ir īpaši jānokaitina, lai tās attiecības pārrautu

Uzzini, kuras Zodiaka zīmes visretāk spēj izšķirties, pat, ja to ļoti grib…

Lasi vēl: Kā ātri atrast savu īsto mīlestību: 2 padomi, kuri tev jāņem vērā

Iespējams, ka viņām traucē drošības sajūtas zaudēšana un biedē pārmaiņas…

SKORPIONS

Šī Zodiaka zīme pieder pie fiksētās enerģijas pārstāvjiem. Šīs stabilās, noturīgas enerģijas iespaidā, viņi drīzāk izcietīs grūtības, nekā mainīs apstākļus. Skorpions ir vienīgā zīme ar tik lielu pacietības mēru, ja runājam par otrās un trešās iespējas došanu. Viņu jūtīgā daba ļoti vēlas, lai ir miers, tomēr kaut kādā veidā viņi nonāk grūtību pilnās situācijas. Tautā saka, ka nevienam neuzliek vairāk, kā viņš var panest. Tieši tā ir arī Skorpioniem- viņu Ūdens stihija piešķir spēju nomirt un atdzimt, kā Fēniksam no pelniem. Smagi pārdzīvojumi un spēcīgas emocijas norūda Skorpionu, tāpēc ar laiku viņš vienkārši pārstāj ņemt vērā partnera negatīvās rakstura īpašības.

VĒRSIS

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem ir pārāk liels pašlepnums, vēlme pēc drošības sajūtas un kontroles, ko spēj piedāvāt pastāvīga ikdiena, lai viņi izšķirtos. Vērši zina, ka ir salīdzinoši kūtri, tāpēc doma vien par to, ka atkal jāapmeklē randiņi un jāiziet cauri visām attiecību attīstības fāzēm, šķiet nogurdinoša un sarežģīta. Vērsis ir pacietīgs un viņu ir grūti nokaitināt, tāpēc nepārtraukta strīdēšanās par ikdienišķiem sīkumiem, viņam nav raksturīga. Galvenais, lai Vērsis ir nodarbināts un finansiāli nodrošināts. Ja viņš savu darbu dara ar prieku, tad spēj arī pievērt acis uz partnera nepilnībām. Vērši zina, ka neviens nav ideāls, tāpēc neskraida apkārt meklējot kaut ko, kā varbūt nemaz nav. Drošība un stabilitāte ir viņa atslēgas vārdi, un šīs lietas spēj nodrošināt arī tādas attiecības, kuras nemaz nav ideālas.

ŪDENSVĪRS

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti cilvēcīgi, tāpēc spēj pieņemt un saprast otra trūkumus. Tajā pašā laikā viņi saprot, ka iespējams, nekas nemainīsies uz labo pusi. Ūdensvīram paiet ilgs laiks, kamēr viņš saņemas un sper attiecīgos soļus laulības šķiršanas virzienā, ja vispār izlemj to darīt. Viņu izpratne par dzīvi un tās vērtībām, var būt krietni atšķirīgāki, kā citiem. Tas jāsaprot gan pozitīvā, gan negatīvā ziņā. Ja Ūdensvīram ir attīstīta filozofiskā daba un sirdsgudrība, tad visticamāk viņš ir tieši tas, kurš nes zināšanas un apgaismību pārējiem, tādējādi spējot pieņemt pareizos lēmumus arī sava personīgajā dzīvē. Savukārt, ja Ūdensvīra apkārtējā vide ir bijusi trula, tad viņš vienkārši var nevēlēties uzņemties atbildību par savu dzīvi un pie visa vainot citus. Abos gadījumos, viņš nešķiras- vai nu tāpēc, ka saprot attiecību problēmu cēloņus, vai nu tieši pretēji- nesaprot, vainojot pie visa partneri.

 

Spread the love

Pievienot komentāru