Slavenais Ekstrasensu cīņu aizsācējs un vadītājs Mihails Porečenkovs paziņojis īsto patiesību par pārraidi!

Šis visticamāk ir liels pārsteigums ikvienam Ekstrasensu cīņu fanātam. Ekstrasensu Cīņu Aizsācējs Un Bijušais Šova Vadītājs Mihails Porečenkovs beidzot atklāja pārraides sagatavošanu, pēc tā drīz vien atklājot, ka visa pārraide ir pilnībā iestudēta.

Izrādās, ka Mihails Porečenkovs melojis gadiem, jau kopš paša pirmsākuma tas viss bijis viens liels melu virpulis. Kā raksta lielie portāli, izrādās, ka Mihails ir iekļauts Latvijas valsts melnajā sarakstā un viņam vairs nav nekādu tiesību iebraukt Latvijā!

Tomēr patreizējais vadītājs Marats Bašarovs nepiekrīt, ka šovs ir iestudējums un mākslīgi radīta pasaciņa. Viņš uzskata, ka iepriekšējais vadītājs, to speciāli nosaucis par iestudētu šovu, lai tikai šovam samazinātos skatītāju logs, jo pats stāsta, ka visi cilvēki redz cilvēka patiesās emocijas un prieka asaras, vai Jūs domājat, ka tas viss ir iestudēts?

Lasi arī: Māte uzrakstīja vēstuli dēlam, kas sēž cietumā. Viņa atbilde šokēja visus!

Marats Bašarovs stāsta, ka Mihails šo visu uztvēris, kā smieklīgu jociņu.

Tomēr Marasts stāsta, ka cilvēki paši var izvēlēties kam ticēt un kam nē, jo viņuprāt cilvēki televizora ekrānos redz cilvēka patiesās emocijas un pārdzīvojumus, vai kaut ko tādu vispār var notēlot?

Mihails Porečenkovs konkrētiem cilvēkiem esot parādījis, kā notikusi pārraides iestudēšana, un kā esot izvēlēti cilvēki. Vai tiešām šī visa pārraide ir bijusi tikai un vienīgi meli? Jāpiebilst, ka šo raidījumu no televizora ekrāniem vēroja vairāki simti tūkstoši cilvēku!

 

Un, kādi ir Tavi komentāri par šo šovu? Padalies komentāros.

 

Spread the love

Pievienot komentāru