Spēcīga lūgšana tiem, kurus bieži piemeklē neveiksmes

Jāņem vērā, ka šī lūgšana jāskaita dienu no dienas, ne mazāk kā 40 dienas pēc kārtas. Pietiek vien ar to, ja skaitīsiet to vienu reizi dienā, taču senāk tika uzskatīts, ka to jāskaita divas reizes dienā: no rīta (pirms darba dienas uzsākšanas) un vakarā (pirms gulētiešanas).
Savienojoties ar Visuma primāro avotu, cilvēks saņem savu kļūdu piedošanu un iespēju uzsākt savu dzīvi no jauna.
Tas, cik ātri tas notiks un cik veiksmīga būs dzīve, ir atkarīgs no cilvēka paša un no tā, cik ļoti viņš savā dzīvē ielaiž Dievu.
Novēlām jums veiksmi šīs senās metodes izpildīšanā!

Lasi vēl: Jauna, bīstama infekcija no sākuma skars bērnus! Galvenā pazīme – dīvains klepus
Deviņdesmit deviņu Dieva vārdu lūgšana
Dievs,
Tu: labsirdīgais, žēlīgais, majestātiskais, svētais, miera vēstnesi, pareizais, cilvēkus aizstāvošais, visvarenais, izlabojošais, sākotnējais, radītājs, formu sniedzošais, žēlsirdīgais, valdonīgais, devējs, barotājs, atverošais, zinošais, noturētājs, paplašinātājs, pazemīgais, ceļošais, vērīgais, iznīcinošais, visu dzirdošais, visu redzošais, liktenīgais, taisnīgais, nenotveramais, informējošais, žēlīgais, varenais, dziedējošais, pateicīgais, visaugstākais, visvarenākais, sargātājs, nostiprinošais, visu vērā ņemošais, svētīgais, dāsnais, uzturošais, atsaucīgais, visa pietiekamais, gudrais, mīlošais, jaukais, augšāmcēlējs, liecinieks, patiesais, no uguns un ūdens sargājošais, spēcīgais, stabilais, aizbildnis, uzslavu teicējs, aprēķinošais, visa sākums, atjaunotājs, dzīvību dāvātājs, dzīvību ņēmējs, mūžīgi dzīvojošais, spēcīgais, triumfējošais, pateicīgais, unikālais, vienīgais, mūžīgais, varenais, paātrinātājs, palēninātājs, pirmais, pēdējais, skaidrais, noslēptais, valdošais, cildenais, sirds apvērsējs, atriebējs, piedevējs, labsirdīgais, debesu pavēlnieks, Varenais un dāsnais Kungs, neitrālais, visaptverošais, neatkarīgais, bagātinošais, sargātājs, ciešanu nesējs, labuma nesējs, visa gaisma, vadītājs, nesalīdzināmais, mūžīgais, pēctecis, pa pareizo ceļu vedošais, mans pacietīgais Dievs. Dziedu Tev slavu! Sadzirdi manu balsi un manu slavu Tev!

avots

Spread the love

Pievienot komentāru