VIDEO: Jaunupa “uzbrauciens” Kariņam raisa skaļas diskusijas; Kā TU domā, kuram ir taisnība?

 TV intervijā savulaik ietekmīgais politiķis Edgars Jaunups veltījis neglaimojošus vārdus esošajam premjerministram Krišjānim Kariņam. 

 

“Manuprāt kļūdaini ir šo asti griezt mazos gabalos un tā ir ne Pavļuta kunga, bet es tiešām zinu Kariņa kunga pieeju” par ierobežojumu neskaidro nākotni, pagarināšanas termiņiem un reālo jēgu RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu top 5” teic Edgars Jaunups, “Attīstībai/Par!” valdes loceklis.

Lasi arī: Advokātam skaļš viedoklis par to, kāpēc policija neļauj braukt vienā mašīnā 2 cilvēkiem; Daudzi viņam piekrīt

Viņš uzsver, ka nav pareizi sliktās ziņas nemitīgi atlikt par nedēļu, divām, pagarināt ierobežojumus divas nedēļas, bet nesniegt sabiedrībai skaidrību, kāda varētu būt dzīve turpmākos divus, piemēram, mēnešus.

Atbildīgāk un loģiskāk pret sabiedrību, uzņēmējiem būtu iznākt un pateikt perspektīvu tuvākajiem diviem mēnešiem,” Jaunups pamato savu viedokli ar vārdiem, “lai cilvēkiem var gatavoties”.

“Šobrīd vienkārši pārlikt [ārkārtējo situāciju] par divām nedēļām ilgāk, manuprāt, ir kaut kādā ziņā ūdens liešana uz dzirnavām visiem tiem antikovida ekstrēmistiem un anarhistiem, kuri var turpināt ārdīties un veidot valdībai tēlu, ka viņi nezina, ko darīt, un tāpēc lēmumus atliek.

 

Man arī, diemžēl, tas šķiet dīvaini, ka paliek pa nedēļu, divām – kas tad divu nedēļu laikā atrisināsies? Visticamāk nekas, cerība ir uz diviem mēnešiem,” viņš skaidro.

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu sabiedrības viedokli, kā arī nosaktītos VIDEO

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru