5 sieviešu zodiaka zīmes, pēc kurām vīrieši, visbiežāk, jūk prātā

Dvīņi

Ja Dvīņu zīmē dzimušai sievietei neizdodas piesaistīt sava sapņu vīrieša uzmanību ar savu ārējo izskatu, tad viņa viegli viņu pārliecinās ar saviem vārdiem. Ar to palīdzību viņa parādīs, ka ir viņa izredzētā. Sieviete-Dvīnis ir lieliska kompānija.

Viņa prot ar vīrieti dalīt līdzīgas intereses gan futbolā, gan politiskajos uzskatos. Ar viņu vīrietim viennozīmīgi nebūs garlaicīgi.

 

Vēzis

Līdzās sievietei-Vēzim katrs vīrietis jūtas kā īsts alfas tēviņš. Interesanti, ka sievietei-Vēzim nevajag ļoti censties piesaistīt vīriešu uzmanību. Atrodoties līdzās vīrietim, viņa burtiski viņu ieskauj ar siltumu, maigumu un interesi.

 

Lauva

Sieviete-Lauva ir īsta liktenīgā sieviete, uz kuru visi atskatās. Tomēr tikai daži uzdrošinās viņu uzrunāt. Nav svarīgi, vai viņa ir skaista vai nepretencioza, turīga vai ne pārāk, sabiedriska vai noslēpumaina, viņas skatiens neatstās vienaldzīgu nevienu garāmejošu vīrieti, viņas ciltsraksti piesaista.

Lasi arī: Gita bez Zitas. Kā izveidojās liktenis Siāmas dvīnei pēc māsas nāves

Tomēr vien retais uzdrošinās sākt dialogu ar sievieti-Lauvu. Varbūt tāpēc šīm sievietēm bieži ir grūtības personīgajā dzīvē.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru