Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs! Puišiem arī tas jāzina!

Jūnijs
Šī meitene sastāv no trīs daļām – ziņkārība, komunikabilitāte un māksla. Tās ir viņas galvenās rakstura iezīmes. Viena lieta: šīs dāmas sākumā runā un pēc tam domā. Šīs meitenes ir bīstamas – vīrietis viņu rokās, viegli var kļūt par lellīti.

Jūlijs
Meitenes, kurām paveicās piedzimt vasaras vidū vienmēr ir skaistas, mazliet noslēpumainas un ļoti gudras. Viņas izvairās no konfliktiem un vienmēr ir godīgas. Nevajag viņas mānīt, tikko kā viņas sapratīs, ka tiek mānītas, atgriezt viņas vairāk nebūs iespējams.

Augusts
Augusta sievietēm ir laba humora izjūta, tomēr viņas necieš, kad citi smejas par viņām. Ja kas tāds ir noticis – gaidi atbildi. Viņas vienmēr atrodas uzmanības centrā, bet vīrieši zaudē galvu, kad atrodas viņu klātbūtnē.

Septembris
Šajā mēnesī piedzimst labsirdīgas un brīnišķīgas sievietes, kurām netraucē cietsirdīga disciplīna. Ja tu izdarīsi tādai meitenei pāri, viņa tev obligāti atriebsies. Viņas var ieinteresēt tikai ilgstošas attiecības, vienas nakts piedzīvojumi nav priekš viņām. Viņām ir augstas prasības attiecībā uz partneriem, tāpēc tev nāksies pacensties.

Oktobris
Šīs meitenes no citiem slēpj savu dabu, baidoties par tās tīrību. Viņām ir visai spēcīgs raksturs, brīnišķīga intuīcija un visai gudrs prāts. Meitenes, kuras ir dzimušas citos mēnešos, diezgan bieži apskauž oktobra meitenes, tāpēc savā starpā viņas nav visai draudzīgas.

Lasi arī: PAREIZAIS SVARS, KURU IESAKA ĀRSTI! Auguma un svara tabula!

Novembris
Šīs meitenes necieš nenopietnu attieksmi pret sevi: spēlēties ar viņām ir tas pats, kas spēlēties ar uguni. Ja vēlies dzirdēt viņu viedokli, esi gatavs dzirdēt cietsirdīgu patiesību – labā būs maz. Novembra meitenes vienmēr ir soli priekša un mierīgi atšķirs melus no patiesības.

Decembris
Decembra meitenes ir nepacietīgas, bet veiksmīgas – vienmēr atradīs iespēju iziet sausas no ūdens. Viņas māk uzlabot garastāvokli, viņu sirds ir atvērta. Dzīve attiecās pret viņām stingrāk, nekā pret citiem, bet beigās viņas saņem to, ko ir gribējušas.

Spread the love

Pievienot komentāru