80% veikalos nopērkamo ķiploku nāk no Ķīnas. Nemaz nedomā tos iegādāties!

80% ķiploku pasaules tirgos nonāk no Ķīnas. Šā auga galviņas šajā Āzijas lielvalstī balina ar hloru, lai tām būtu pievilcīgs izskats, turklāt tur audzētie ķiploki satur metilbromīdu, svinu un sulfātus, ziņo veselīga dzīvesveida portāls “CureJoy”.

Lasi arī: “Dāmas, kas jums vēl šajā dzīvē ir vajadzīgs bez naudas?”: vienā forumā vīrietis uzdeva jautājumu un saņēma atklātu atbildi

Brīdinām, ka lietojot šo ķiplokus, tu sevi pakļauj vēža riskam, elpošanas ceļu un centrālās nervu sistēmas bojājumiem. Par laimi, ir veids, kā konstatēt, vai veselībai kaitīgie ķiploki ir ievesti no Ķīnas.

 

Lūk, kā Ķīnā tiek audzēti ķiploki

 

Ķiplokus Ķīnā apstrādā ar ķimikālijām, lai tie nesāktu dzīt asnus pat pēc ilgstošas atrašanās veikalu plauktos. Tos arī apsmidzina ar hloru, lai paslēptu ķiplokiem raksturīgos melnus plankumus. Veikalos tu atradīsi tikai baltus ķiplokus bez plankumiem.

 

Ņem vērā, ka hlora nonākšana organismā var veicināt saslimšanu ar vēzi. Turklāt liec aiz auss, ka ķiplokus Ķīnā apstrādā ar pesticīdiem un metilbromīdu, kas iznīcina kaitēkļus.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

  • <cite class="fn">jānis</cite>

    to stulbo gaudojošo tekstu ir ielicis kāds latvijas ķiploku audzētājs,kurš iedomājies ka no 1 ha ķiploku paliks miljonārs.es pats audzinu ķiplokus,un varu teikt,tiem nojiets ir daudz mazāks nekā kartupeļiem.

Pievienot komentāru