Ar tiem, kas dzimuši šajās 3 Zodiaka zīmēs, parasti izveidojas vislabākā draudzība

Šo draudzīgāko Zodiaka zīmju pārstāvji ir šajā sarakstā, jo viņi ir atvērti un labprāt izrāda savu prieku.

Tādējādi, arī apkārtējie vieglāk aizmirst savas nedienas, jo nevar taču dusmoties, kad blakus kāds priecājas!

Un ar tādiem cilvēkiem vienmēr gribas draudzēties, vai ne? Protams, mēs visi tādi, forši un priecīgi, cenšamies būt, taču šīm Zodiaka zīmēm tas iznāk dabiskāk un vieglāk. Kāpēc? Jo viņām ir ļoti karsta un ugunīga sirds!

Jā, jūs jau droši vien nojaušat, ka runa ir par Uguns stihijas zīmēm. Šī izlase ir veidota balstoties uz īpašībām, kas raksturīgas īstai draudzībai, nevis bezpersoniskai, taču draudzīgai parunāšanai, kas vairāk raksturīga Gaisa stihijas zīmēm.

Savukārt, Zemes stihijas zīmes ir pārāk nopietnas, lai ar viņām visu laiku būtu jautri (kas ir priekšnoteikums plašam draugu lokam).

Lasi arī:  Jauna norma. Cik tagad jāsver vīrietim un sievietei noteiktā vecumā

Un, protams, Ūdens zīmes… To pārstāvji ir ļoti labi draugi- uzticīgi un vienmēr palīdzēs, taču šādas attiecības bieži vien izvēršas pārāk emocionālas- vieglāk aizskart, aizvainot, kā rezultātā, viņi paši nemaz negrib nevienu, tā pa īstam, laist sev klāt.

 

Un tātad, Jūsu uzmanībai, draudzīgāko Zodiaka zīmju TOP 3!

 

Auns

Šī Ugunīgā zīme ir ļoti draudzīgā, jo viņiem prieka pietiks visiem. Principā, Auns parasti ir tik pašpietiekams, ka viņam nav nepieciešams, lai, piemēram, ballītē kāds speciāli nāktu ar viņu runāties. Aunu skanīgā balss, plašie žesti un nelokāmais viedoklis, kas pasniegts joku mērcē, ir pietiekami vilinoši, lai citi cilvēki vēlētos ar viņiem izveidot kontaktu.

Katrā ziņā, Auna pašpārliecinātība ir iemesls, kas rada piesaistošu pirmo iespaidu. Vēlāk, kad draudzība ir jau kļuvusi nopietnāka, uz cilvēku, kas dzimis Auna zīmē vienmēr varēs paļauties, ja viņš to solījis. Varbūt vienīgi to vajadzēs atgādināt, bet tas jau ir cits stāsts.

Tāpat arī, viņš vienmēr uzklausīs un centīsies palīdzēt, ja tas būs viņa spēkos. Auns gandrīz nekad nav noskumis, līdz ar to, ar viņu vienmēr ir patīkami parunāt.

 

Kāpēc viņš nekad neskumst? Jo zina, ka viņam ir taisnība, viņš visu ir izdarījis pareizi, un nekad nekļūdās. Ja kļūdās, tad patiesībā, vainīgs bija kāds cits- laikapstākļi, krāsns temperatūra, negodīgi līdzpilsoņi…

Un, ja dzīvē viss ir labi, tad patiešām ir labi- tādiem cilvēkiem draugi paši līp klāt! Kā mušas, uz priecīgo un iedvesmojošo medu.

 

Lai turpinātu lasīt un uzzinātu, kuras ir pārējās divas zīmes, šķir nākamo lapu

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru