Atceries B. A. Barakusu no seriāla “A – komanda”? Paskaties, kā viņš izskatās tagad!

 

Ja esi bijis cītīgs astoņdesmito gadu kulta seriāla “A – komanda” (“The A – Team”) skatītājs, tad Tu noteikti atceries B. A. Barakus lomas atveidotāju.

Viņš  mūždien bija “apkrāvies” ar zelta ķēdēm un, kā komandas mehāniķis, savā izslavētajā busiņā nodevās ieroču taisīšanai. 

Mēs visi viņu pazīstam kā Mr. Tī (Mr. T), kas ir izbijis reslinga cīkstonis, miesassargs un pat “ārā sviedējs” kādā klubā, kur tad arī aizsākās šī zelta ķēžu padarīšana, jo viņš tās savāca no “izsviestajiem” apmeklētājiem un kāra sev kaklā ar domu, ka varbūt kāds pēc tām atgriezīsies.

Mr. Tī ir filmējies arī filmā “Rokijs 3” , kurā lomu viņam piedāvāja pats Silvestrs Stallone. Viņš ir bijis miesassargs tādām slavenībām kā Maikls Džeksons , Stīvam Makvīnam un Muhamedam Ali.

1995. gadā Mr. Tī atklāja vēzi, ar kuru viņš veiksmīgi tika galā 2001. gadā, taču šī iemesla dēļ viņš savu aktiera karjeru pa lielam apstādināja, piedaloties tikai reklāmās un dažās ne visai nozīmīgās lomās, taču savos 66 gados viņš izskatās tikpat labi kā astoņdesmitajos gados, ja nu vienīgi par kādu krunciņu vairāk, bet visādi citādi – viņš izstaro spēku vēl joprojām!

Lasi arī: Atceries leitnantu Templtonu jeb “Smukulīti” no seriāla “A – komanda”? Paskaties, kā viņš izskatās tagad!

2005. gadā pēc viesuļvētras “Katrīna” viņš pārstāja nēsāt savas zelta ķēdes, ziedojot tās labdarībai.

Šķir rakstu tālāk, lai uzzinātu, kā B. A. Barakus lomas atveidotājs pa šiem gadiem ir mainījies

Spread the love

Pievienot komentāru