Atklāts īstais iemesls par Jutas Strīķes pēkšņo nāvi

Publiskā informācija liecina, ka līdz 2020. gada 18. martam  Juta Strīķe pameta pasauli 49 gadu vecumā. Sabiedrību ļoti interesēja, kas bija patiesais Jutas Strīķes nāves iemesls. Visbeidzot, neoficiāli tiek ziņots nāves iemesls.

 

Lasi arī: Briesmīgas traģēdijas bijušajā Padomju Savienībā, tostarp Latvijā, kas daudzus gadus tika slēptas no sabiedrības

Ziņas arī norādīja, ka Juta iepriekš bija sūdzējusies par dažādām veselības problēmām, taču nesniedza sīkāku informāciju.

Neoficiāla informācija norāda, ka viņai bija smaga audzēja slimība un tā bija jau vēlīnā stadijā.

Nāves cēlonis ir audzēja slimība, kas attīstās negaidīti ātri un atrodas pēdējā posmā, kurā būtībā neko nevarēja izdarīt.

Lasi arī: Ukrainiete apprecas ar trūcīgu indieti un pārceļas uz vīra dzimteni. Ardievu, pārtikusī dzīve, lai dzīvo patiesa mīlestība!

Daudziem cilvēkiem šī ir traģiska ziņa, jo viņa ir daudz izdarījusi Latvijas labā un sniegusi palīdzību, kad tas bija nepieciešams.

No 2004. līdz 2014. gadam viņa bija KNAB direktora vietniece. 2017. gadā viņa tika ievēlēta Rīgas domē un tur pārstāvēja Jauno konservatīvo partiju. 2018. gadā viņa tika ievēlēta 13. Saeimā. Strīķe bija precējusies ar Maiguru Strī Maie, bet viņas vecāki ir Taiga Zvirbule un Jurijs Potapovs.

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru