Cilvēki pikojās kad garām brauca policija. Viņi nolēma piestāt un visu policistu rīcību man izdevās nofilmēt (Video)

Daudziem no mums ziemas mēneši asociējas ar baltām un skaistām ainavām, kā arī ar neaizmirstamiem mirkļiem, kurus varam izbaudīt svaigā gaisā un darot dažādas aktivitātes. Ziemā ne tikai var staigāt pa āru, bet arī slēpot, braukt ar ragaviņām un, protams, viena no jautrībām ir pikoties.

Un tieši šoreiz par to arī ir stāsts.

Pirms kāda neilga laika sociālajos tīklos aizvien lielāku popularitāti gūst kāds video, kurā ir redzams, kā cilvēki izbauda ziemas priekus pikojoties.

Video materiālā ir redzams, kā sākotnēji pikojas 2 cilvēki līdz mirklim, kad piebrauc klāt policija un šķietami, ka nāks klāt un skaidros kaut kādas lietas – ko drīkst un ko nedrīkst darīt.

Bet policistu rīcība bija pavisam citādāka – viņi piestāja malā ar ieslēgtām bākugunīm, izkāpa no mašīnas un sāka kopā pikoties!

Jāpiebilst, ka nav zināms, kurā vietā un kurā valstī šis notikums ir uzfilmēts. Iespējams, ka tas ir arī joks, kuru visi kopīgi nolēma uzfilmēt.

Neskatoties uz to, tik un tā sanāca pozitīvs video, kur var redzēt, ka arī nopietni darba pārstāvji prot uzjautrināties un forši pavadīt laiku.

Šķir otru lapu, lai noskatītos VIDEO

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru