Diemžēl Raimonda Paula nedienas joprojām turpinās! Izrādās, ka viņa lielo parādu nemaz nebūs tik viegli atdot!

Sākoties laikam, kad cilvēki var iesniegt deklarācijas par iepriekšējo kalendāro gadu, izskanēja ziņas, ka maestro Raimondam Paulam Valsts ieņēmumu dienests ir aprēķinājis aptuveni 14 000 eiro lielu nodokļu parādu. Pats maestro norādījis, ka viņš nav zinājis par šo parādu.

Sarunā ar “Vakara Ziņām” Raimonds Pauls stāsta savu nostāju: “Nekas jau nav noticis, samaksāšu to, ko valsts liek. Latvijā ir pieņemts progresīvā nodokļa likums; šāds nodoklis ir visā pasaulē.

Bet, kā jau ierasts, mūs par to savlaicīgi neinformē. Nav jau problēmu samaksāt naudu, tikai mēs nezinājām, ka būs jāmaksā, tāpat kā daudzi citi cilvēki.

Daudzi tagad ir pārsteigti, ka viņiem liek kaut ko maksāt. Par to vajadzēja pastāstīt iepriekš, priekš tam ir domāta televīzija. Piemēram, man teica, ka nekādu deklarāciju nav jāraksta un jāiesniedz, jo visi nodokļi no tā, ko es pelnu, ir samaksāti.

Un tā ir liela nauda, ko esmu jau samaksājis. Bet tur jau nekas nemainīsies, likums ir pieņemts, tā ka jāmaksā vēl.

Es neatteikšos maksāt nekādus nodokļus, es aizņemšos no cilvēkiem, ja vajadzēs. Man ir daudz labu kaimiņu, gan jau viņi palīdzēs.

Nezinu, vai ir kāda valsts, kurā ir patīkami maksāt nodokļus. Neviens jau negrib maksāt. Tāpēc jau ir problēmas. Kādreiz tak slaveno mafijas vadoni noķēra, tikai pateicoties nodokļiem, ko viņš nebija samaksājis. Tā bija liela naudas summa un tāpēc arī viņu ielika cietumā.”

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru