Fūrmanis atklāj informāciju par Latvijas Ārstu biedrības aizkulisēm un savas aiziešanas “nesmukumiem”

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) bijušais viceprezidents Roberts Fūrmanis atklāti pastāstījis aizkulišu informācijas par ārstu organizāciju un savas aiziešanas iemesliem.

“Punktu pielika pagājušās otrdienas ārkārtas valdes sēde, kuras iniciators biju es, lūdzot kliedēt bažas par stāstu par atrunāšanu no vakcinēšanos, ko it kā veikusi Latvijas Ārstu biedrības prezidente,” par aiziešanas iemesliem no Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) bijušā viceprezidenta amata raidījumam “Nekā Personīga” pastāstīja Roberts Fūrmanis.

 

Kā raidījumam “Nekā Personīga” Latvijas Ārstu biedrības bijušais viceprezidents, lēmums aiziet no LĀB bijis ļoti smags.

Punktu pielika pagājušās otrdienas ārkārtas valdes sēde, kuras iniciators biju es, lūdzot kliedēt bažas par stāstu par atrunāšanu no vakcinēšanos, ko it kā veikusi Latvijas Ārstu biedrības prezidente.

Izvērtās agresīva lamāšanās, savstarpēji pārmetumi manā virzienā, ar kādām tiesībām es vispār uzdrošinos uzdot šādu jautājumu. Tāpat arī aicinot, ka mums būtu nepieciešams ātri sasaukt biedru kopsapulci, tika atrasti dažādi juridiski aspekti, kāpēc to nedarīt.

Lasi arī: Drīzumā zināsim, vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu Latvijā varēs iegūt pēc antivielu testa

Tāpat arī valdes vairākums nobalsoja, ka nav nepieciešams veikt ārkārtas vēlēšanas. Vairumu valdes locekļu LĀB darbs apmierina,” sacīja Fūrmanis.

Roberts Fūrmanis atzīst, ka veselības ministra Daniela Pavļuta demisijas pieprasījums nebija iemesls, kāpēc atkāpās no amata, taču iemesls bijis LĀB darba efektivitāte pandēmijas apstākļos un vēlēšanās iesaistīties dažādu jautājumu risināšanā.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru