“Viņi var kļūt traki no laimes”: Pāvels Globa šai nedēļai prognozē lielu veiksmi trim zodiaka zīmēm

Viens no slavenākajiem astrologiem Pāvels Globa nosaucis trīs zodiaka zīmes, kurām jau drīzumā sāks ļoti veikties. 

Jau šonedēļ šo trīs zodiaka zīmju pārstāvji, ar lielu iespējamību, uzkāps uz baltās līnijas un veiksme no viņiem neatkāpsies visas turpmākās dienas, līdz pat nedēļas noslēgumam.

Vērsis

Šī nedēļa cilvēkiem, kuriem paveicies piedzimt zem šīs zīmes, būs labvēlīgas dienas priekš iepirkšanās, kā arī jaunu cilvēku iepazīšanai. Vislabāk šo periodu izmantot plānošanai, tostarp problēmu risināšanai.

Jaunava

Šī nedēļa Jaunavām būs pilna ar romantiskas enerģijas pieplūdumu. Tas ārkārtīgi pozitīvi ietekmēs šīs zīmes pārstāvju personīgo dzīvi, viņi arī varēs satikt savu īsto cilvēku vai sakārtot jau esošās attiecības.

Lasi arī: Pēdējais rudens mēnesis, finansiālajā ziņā, būs īpaši veiksmīgs 3 zodiaka zīmēm

Tiesa, ir viens āķis! Jums tas patiesi ir jāgrib, jo neko nedarot, pats no sevis arī nekas nenotiks!

Strēlnieks

Rudens jaunā nedēļa cilvēkiem, kas dzimuši zem šī zvaigznāja, sagādās radošu uzplaukumu. Visspēcīgāk to izjutīs tie, kuri ar to ir saistījuši visu savu dzīvi. Tas nozīmē sen neredzētas iespējas ideju realizācijas ziņā un jaunu iespēju ziņā. Galvenais ir pakustināt savu pēcpusi un tiešām izmantot šīs iespējas!

 

Arī interesanti: “Problēma pēc problēmas”: astrologs Pāvels Globa nosaucis četras zodiaka zīmes, kurām nepaveiksies jaunajā gadā

Spread the love

Pievienot komentāru