Gados autobusa šoferis no Smiltenes raudādams: Kas to būtu domājis, ka dzīve man piespēlēs šādu situāciju

Andrejs ir kungs, kam ir liels braukšanas stāžs – 40 gadu autobusa vadīšana! 

Ja vēl nesen televīziju ekrānos varējām redzēt “SuperBingo” reklāmu, kur raidījuma vadītāji aicināja ikvienu piedalīties “SuperBingo” ar mērķi iegūt savā īpašumā skaisto un jauno Mercedes Bendz džipu, tad šobrīd varam apsveikt uzvarētāju no sirds, jo to ir laimējis kāds kungs gados.

Lasi arī: Beidzot zināms, kad atvērsies pirmais LIDL veikals Latvijā

Kā tiek vēstīts, tad lielo laimestu ieguva autobusa šoferis no Smiltenes. Pats “Latvijas Loto” vēsta, ka bija patiess prieks nodot jaunajam īpašniekam jauno automašīnu, jo Andrejs ir kungs, kam ir liels braukšanas stāžs – 40 gadu autobusa vadīšana!

 

Pats Andrejs strādā par šoferi Smiltenes autoparkā.

Kā tiek aktlāts, tad šīs automašīnas Mercedes Benz GLB200 vērtība svārstās no 45 000 eiro līdz pat 57 000 eiro, atkarībā no komplektācijas. Citiem vārdiem sakot, varam apsveikt Andreju ar 50 000 eiro lielu laimestu.

Runājot par to, kā Andrejs nonāca līdz automašīnai, tad viņš pastāstīja, ka sieva viņam vārda dienā uzdāvināja “SuperBingo” biļeti, kur sākotnēji šķita, ka tā bija izmesta vējā nauda, jo nesakrita neviens skaitlis.

Tomēr patīkams pārsteigums bija tas, ka savas kvīts numuru viņš ieraudzījis papildspēles Mercedes-Benz SuperBingo spēlētājiem finālā. Izvēloties veiksmīgo lauciņu Nr. 4, tas viņam iedeva milzum daudz prieka un laimes!

Lasi arī: Pēkšņi miris miljonārs un slavena Latvijas uzņēmuma īpašnieks

Apsveicam Andreju un patiešām ir liels prieks, ka šādās lietās laimē tie, kas patiešām to dzīvē ir pelnījuši.

Novēlam Andrejam, lai veiksmīgi braucas un lai būtu viens lielisks piedzīvojums ar jauno automašīnu!

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru