Izrādās, ka tepat netālu no Latvijas atrodas kāds slepens cietums, kurš agrāk ticis turēts ļoti lielā slepenībā, jo tas nav parasts cietums

The Washington post laikraksts kādā atsaucē ir minējis, ka kopš 2004. gadā viens no Lietuvas cietumiem esot pārvērsts par CIP slepeno cietumu par kura eksistenci nezināja itin neviens, kā tikai pats CIP.

Pats laikraksts publicēja šo informāciju, jo viņiem bija neapgāžami pierādījumi par to, ka tieši no 2004. gada uz Viļņas slepeno cietumu tiek vesti vieni no bīstamākajiem cilvēkiem, kas jebkādā veidā saistīti ar Al-Qaeda. (Milzīgs un bīstams teroristu grupējums). Taču, kas šeit notika un kāpēc tieši Lietuva?

Lasi vēl: 2017. – 2018. gada ziema būs pati aukstākā pēdējo 100 gadu laikā. Lūk, kādēļ!

Viss sākās, kad 2004. gadā šo zemes gabalu ar visu ēku nopirka “LLC ELITE” – kompānija, kura bāzēta un reģistrēta Vašingtonā. Nepagāja ne pāris nedēļas, līdz vietējie iedzīvotāji sāka prātot, kāpēc, lai uzņēmums no Amerikas nopirktu cietumu, kas bāzēts Lietuvā, tik tālu prom no savas valsts?

Tomēr tas nebūs nebija viss! Vietējie jau pēc pavisam neilga laika pamanījuši, ka daudzi strādnieki ir izcirtuši tuvējos kokus, uzrakuši zemi un veduši buldozerus, kas viņuprāt liecināja, ka uz viņu nopirktā zemesgabala tiek būvēts jauns pazemes komplekss. Izrādījās, ka vietējo baumas nemaz nebija tikai baumas…

Izrādījās, ka uz nopirktā zemes gabala kopā ar ēku, tika sākts būvēt neliels pazemes bunkurs, kurš bija domāts, lai ieslodzītos iespējams spīdzinātu. Īstā patiesība nāc klajā tikai pēc pieciem gadiem. Vien 2009. gadā, kāds CIP aģents, kurš vēlējās neizpaust savu identitāti, pastāstīja to, ka Lietuvas “Antaviļa” vairāk nekā gadu bija izmantota, lai ieslodzītu un nopratinātu astoņus un ļoti bīstamus teroristus, kas nākuši no Al-Qaeida teroristu grupējuma.

Šis atklājums nāca klajā tikai  pēc diviem gadiem, kad “LCC ELITE” šo nopirkto īpašumu 2007. gadā pārdeva atpakaļ Lietuvas valdībai. Pēc patreizējās informācijas tiek teikts, ka pēc ēkas pārpirkšanas tur tiek trenēti īpašās Lietuvas drošības aģenti un dažādas specvienības.

Spread the love

Pievienot komentāru