Latvijas Tirgotāju asociācija nāk klajā ar svarīgu paziņojumu attiecībā uz tirdzniecības ierobežojumiem

Ar svarīgu paziņojumu attiecībā uz  tirdzniecības ierobežojumiem darba dienās nākusi klajā Latvijas Tirgotāju asociācija!

 

Asociācija un tās biedri atkārtoti aicina valdību atcelt preču tirdzniecības ierobežojumus darba dienās, kā arī sākt atklātu diskusiju par ierobežojumiem, aģentūrai pauž asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs.

Valdības un Krīzes vadības padomi atkārtoti aicinām atcelt preču sortimenta ierobežojumus darba dienās un sākt solīto atklāto diskusiju par ierobežojumiem ekspertu lokā. Tirdzniecība ir droša vieta,” pauda asociācijas prezidents.

Viņš skaidroja, ka ierobežojumi turpina graut Latvijas mazos un vidējos uzņēmējus, liekot slēgt tirdzniecības vietas un ražotnes.

Tāpat Danusēvičs pauda, ka valsts paredzētais atbalsts nesasniedz krīzē cietušos, jo no gandrīz 75 000 nozares uzņēmumu atbalstam kvalificējas 5%.

Lasi arī: Anna Lieckalniņa neticēja Covid-19 nopietnībai, bet tad saslima pati – tagad esot domas mainījusi

Danusēvičš piebilda, ka asociācija ir sākusi tirgotāju aptauju, lai noskaidrotu iemeslus, kāpēc uzņēmumi nevar saņemt valsts atbalstu. “Jau ilgāku laiku esam iezīmējuši divus faktorus – aplamo uzskatu, ka decembris tirdzniecībā nav parasts mēnesis krituma bāzes aprēķinam, un, ka ir jāsniedz atbalsts arī tiem tirgotājiem, kas attīstījušies līdz krīzei, bet kuriem nav salīdzinošas iepriekšējā gada vēstures,” viņš minēja.

Asociācija plāno arī veikt vēl vienu BŪTISKU soli pret ierobezōjumiem!

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Spread the love

COMMENTS

Pievienot komentāru