Lienes Skulmes bijušais vīrs Bulis beidzot pastāsta par slēptajiem sānsoļiem, ko slēpa no savas sievas

 

Latvijā ļoti daudz cilvēki ir dzirdējuši vai redzējuši slaveno aktieri Andri Buli, kurš bieži bija pamanāms arī dažādos pasākumos, pirms Covid-19 izplatības. Andris Bulis ir populārs teātra aktieris un piedalījies ne tikai daudzās izrādēs, bet arī populāros un ļoti iecienītos seriālos. Pašlaik stāsts ir par ko nopietnāku, viņš pirms kāda laika paziņoja vairākas detaļas par savu dzīvi. Tāpat viņš pastāstīja par dzīves posmu, kuru pavadīja ar Lieni Skulmi.

Andris Bulis par kopdzīves detaļām pastāstīja žurnālam “OK”. Bulis intervijā nemaz neslēpa, ka kopdzīve ar sievu nebija viegla, tomēr visas kļūdas, pārpratumi un pārkāpumi tika piedoti. Tas tāpēc, ka ļoti mīlēja viens otru … Tomēr tad viņš pievērsās tieši svarīgākajām detaļām…

Viņš teica, ka mīlestības varā varot izdarīt tiešām briesmu lietas, tāpat arī kā paveikt milzu brīnumus. Andris Bulis savu sievu nosaucis par tiešām īpašu sievieti. Viņš atklāja, ka pat nezina vai otru tādu vispār spētu atrast, jo viņa ir ļoti īpaša sieviete.

Lasi arī: VIDEO: Jūs iespējams nokritīsiet no krēsla uzzinot kāda pensija ir Dreģei un Dumpim

Attiecībā uz to, kāpēc agrāk viņam bija sanācis misēklis ar Lieni Skulmi, viņš paziņoja, ka pats vairs īsti nezina kas notika. Kad darbā un dzīvē iet grūti, tu sniedzies pēc palīdzīgas rokas un meklē vienkāršāko variantu, tieši tā tas viss arī sanāca. Tomēr lieki piebilst, ka viņš to nemaz neslēpj un atklāti ir izstāstījis, jo dzīvē tā gadās daudziem.

Laiks iet uz priekšu un tagad viņš ļoti mīl un ciena savu sievu, tā viņš izteicies žurnālam “OK”

Spread the love

Pievienot komentāru