Lūk, kā šajā valstī ārstē meitenes ar netradicionālām orientācijām

Amerikas psihoterapeitu asociācija ir izsvītrojusi homoseksualitāti no psihiskajām slimībām jau 1973. gadā. Līdz tam laikam šīs “slimības” ārstēšanai bija pilnīgi normāli izmantot elektrošoku, ķīmisko kastrāciju un pat lobotomija. Neskatoties uz to, ka mūsdienās teju visās rietumu valstīs homoseksualitātes “ārstēšana” ir aizliegta, ir vietas, kur to tik un tā piekopj.

Lasi vēl: Izrādās, ka ir iespējams atjaunot no zibatmiņas jeb ”fleša” izdzēstos failus. Uzziniet, kā tas ir izdarāms!

Kā stāstīja Paola, Ekvadorā ir ļoti daudz vecāku, kas joprojām pieturas pie ortodoksāliem uzskatiem (pārsvarā tie ir lauku cilvēki), uzzinot par savu bērnu netradicionālo seksuālo orientāciju. Viņi ir gatavi pieņemt pat galējus lēmumus, lai “izārstētu” šo kaiti no saviem bērniem.

Lasi vēl: Internetā nopludinātas Končitas Vurstas fotogrāfijas, kuras viņa tik ļoti slēpa

Parunājot ar meitenēm, kurām nācās veikt “pārveidošanas” terapiju, tika noskaidrots, kādas metodes tika izmantotas viņu ārstēšanai. Elektrošoks, par laimi, netika pielietots, taču tāpat pietiek briesmīgu lietu. Spīdzināšanas (tajā skaitā arī mērdēšana badā), “koriģējošā” izvarošana…

Reiz Paolai izdevās nokļūt klīnikā, kurā ārstēja lesbietes, nosaucot sevi par potenciālās lesbietes radinieci. “Mani pārsteidza tas, ka visas meitenes, kuras es tur redzēju, bija ārkārtīgi sakrāsotas.

Izrādās, ka viņām ir pienākums jau no paša rīta uzklāt biezu grima kārtu. Tas it kā palīdzot izveidot sievišķīgo apziņu. Turklāt viņām dienā nepieciešams no galvas iemācīties vairākas lapaspuses no Bībeles.”

avots

Spread the love

Pievienot komentāru